Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van szükségetek nőre/fér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van szükségetek nőre/férfira?

Figyelt kérdés

2017. jan. 12. 19:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
94%
Ha neked a macska kielégíti az érzelmi szükségleteid, attól tartok pszichológushoz kellene fordulnod.
2017. jan. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Egy prosti sosem lesz olyan, mintha a barátnőddel létesítenél szexuális kapcsolatot. Le lehet pontozni, de szerelemből szexelni egyáltalán nem ugyan olyan mint random megdugni valakit. Persze a macskák aranyosak, és ha egyedül érzed magad egy kiskedvenc nagyon hasznos tud lenni és nyilván valamilyen szinten kielégíti az érzelmi igényeidet, de egy macska nem tud támogatni nem tud ápolni ha beteg lennél nem nyújt olyan támaszt amit egy emberi társ nyújthat. Persze nyilván minden ember máshogy van felépítve én azt is el tudom hinni, hogy benned nem kelt különösebb hiányérzetet, hogy nincs párkapcsolatod, és valamilyen szinten mindenkinek függetlennek kell tudni maradnia, hogy épp párkapcsolat nélkül is tudjon örülni az életnek, de szerintem fölösleges azon vitába szállni, hogy hülyeség a párkapcsolat. Ha értelmetlennek tartod, akkor ne legyen és kész másokkal meg nem kell foglalkozni.
2017. jan. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nincs szükségem úgy általában Férfira, nekem a páromra van szükségem. Ha szakítanánk, nem rohannék sírva az első pasihoz, hogy nekem KELL VALAKI. :D
2017. jan. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"Érzelmi kielégülésre ott vannak a macskák"

Fú, micsoda színvonal. Az eq-d negatív...

2017. jan. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem senkire sincs !
2017. jan. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

"Ja igazad van kérdező. Ha éhes vagyok akkor meg irány a kuka, minek válogatni? Ennyi erővel."


Ha éhes vagy és van pénzed, irány az étterem!

2017. jan. 13. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!