Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy így alakult?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy így alakult?

Figyelt kérdés

Szóval röviden annyi hogy párom legjobb barátja lány volt. Elég sokat lógtak együtt. Megismertem a csajt, egész jól kijöttünk, dumáltunk ha összefutottunk stb. Aztán szépen sorban jöttek a gondok.. szórakozóhelyen le voltam ejtve a csaj miatt stb. Persze szóvá tettem, megbeszéltük barátommal. Később már a csaj abba is bele akart szólni, hogy barátom velem töltse e az estét, mert neki más terve volt.. jöttek a félreérthető képek, amiket nem volt hajlandó leszedni. Amikor barátom megkérte valamire, ő persze nem tette vagy valamilyen kiskapun keresztül tovább fojtatta. Én megutáltam a csajt, ennek hangot is adtam. Nem voltam hajlandó elviselni egy olyan embert, aki miatt veszekedünk a párommal. Sosem kértem, hogy ne beszéljenek többet, de én nem akartam tudni róla.. amikor a csaj már tudta, hogy engem zavarnak a dolgok ha hívogatja barátomat stb, direkt tovább csinálta. Képes volt óránként írni neki(amikor barátom nem reagált) és hívogatni.. amikor pl. tudta, hogy nálam van.

Barátom is megelégelte a dolgot és megszakította vele a kapcsolatot. Természetesen a csaj lehordott minden sz*rnak engem, hogy beteges féltékeny vagyok és hogy majd rá jön barátom hogy milyen ez a kapcsolat stb.

Természetesen nyugodtabb vagyok, és igazából barátom is hogy kikerült egy "veszélyforrás" a kapcsolatunkból. Viszont rosszul érzem magam, mert tényleg nem akartam hogy barátsága menjen erre a dologra.. másrészt úgy gondolom ha miattam nem is, de a barátja miatt visszavehetett volna a lány. Barátom azt mondja neki jó így és nem hiányzik, mert nem ez volt az első hogy a lány bekavart neki. Mit gondoltok erről a helyzetről?



2017. jan. 13. 20:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ez a lány mindig is akart valamit a barátodtól csak nem volt sosem elég "tökös" ahhoz, hogy bepróbálkozzon, így maradt mindig a féltékenykedés.
2017. jan. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!