Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám el érni hogy rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám el érni hogy rám írjon, egyáltalán be jövök neki?

Figyelt kérdés
van egy fiú aki nagyon tetszik ,felrakott egy képet be likeoltam a facebookon és ő egyből be likeolt kèt képet rólam és meg bököt.
2017. jan. 13. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék mi az a kaliber ami a lányoknak bejön.
2017. jan. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
És mivel bökött? Pillangókéssel?
2017. jan. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Te miért nem írhatsz rá???????

Nem a középkorban élünk már....

2017. jan. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Én meg kíváncsi lennék el múltak e már 18 évesek?

Mert nekem nem úgy tűnik

2017. jan. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szegény srác, ha ő is ilyen színvonalon van... Amúgy meg mi lenne, ha írnál neki, hogy szeretnél vele megismerkedni, mint hogy így hülye lájkolásokból meg bökdösésekből akarsz kombinálni. Ja tudom, te nő vagy, a férfiak kötelessége a kezdeményezés... Végső megoldásként tudom javasolni, hogy gondolj erősen arra, hogy írjon rád, hátha egyszer gondolatolvasóvá válik.
2017. jan. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha tetovál az illető, simán rád ír bármit.
2017. jan. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%

Félve kérdezem: neked a likeolgatás, bökdösés, monitorszuggerálás helyett mennyibe kerülne ráírni annyit, hogy "szia, mi van veled?"

Komolyan néha nem értem az ilyen lányokat-nőket. Az hogy élőben elvárják hogy a férfi menjen oda hozzájuk még nagyjából érthető, mert szemezés meg mosoly meg minden, de a neten keresztül mégis hogy kellene kitalálnia a gondolataidat?

2017. jan. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!