Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha nem gyakran járok el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha nem gyakran járok el a párommal otthonról?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nagyon boldogok vagyunk együtt a barátommal, szeretjük egymást, és rengeteg közös van bennünk. Voltunk már moziba, sétálni stb. De a legjobban otthon szeretünk lenni a melegben, kettesben ....(ha értitek mire gondolok ;))

Ez most baj? Nem tartunk semmit sem unalmasnak, csak egyszerűen élvezzük egymás társaságát a nyugiba. Mennénk mi néha szívesen városba, ide-oda csak sokat dolgozik, én meg sokáig vagyok suliba. És mire oda jutunk hogy találkozunk mind2-en nagyon fáradtak vagyunk. Múltkor lelkifurdalása volt hogy nem visz engem sehova. Mondtam neki hogy semmi gond,az is jó ha kettesben vagyunk, sőt.. Így ünnepek alatt amúgy sem volt sok időnk egymásra, barátok-rokonok...Vannak még valakik hasonló helyzetben? Vagy akik csak simán szeretnek a nyugiba lenni? Vagy nincs időtök a párotokra stb?

Tapasztalatokat üzeneteket szivesen várok.



2017. jan. 14. 00:13
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Ez egyedül kettőtökön múlik. :)

Nincs arra egy adott "recept", hogy hogyan és mitől lesz egy kapcsolat jó. Van, aki azt szereti, ha minden másnap eljárhat bulizni. Van, aki jobban szeret otthon, kettesben lenni a szerelmével. Egyéni preferencia kérdése. :)

2017. jan. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mintha csak magunkat latnam :D mi is inkabb filmezunk, jatszunk, szeretkezunk, beszelgetunk itthon, nem surun jarunk el. Setalni szoktunk, meg egy kozelebbi nagyvarosba ahova tervezunk koltozni (nagyon megszerettem, szeretek oda jarni) de egyebkent ritkan mozdulunk ki, olyan 2-3 hetente. Poenkodtunk is neha hogy "na, ssinaltunk olyan dolgot amit a normalis parok szoktak"

De termeszetesen mi is normalisak vagyunk, ahogy ti is. Imadjuk egymast, sosem tudnank megunni a masik tarsasagat. Hidd el, ha nektek igy jo, akkor csinaljatok!

2017. jan. 14. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19%
Unalmas eletetek lehet. Színház, koncert, pub, mozi,... Ne hari, de majd 80 felett akarok úgy élni, mintti.
2017. jan. 14. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
68%
Ja én is adom az utolsó válaszát!Fiatalon bent punnyadni,de hát kinek mi.Én tuti bánnám mert imádok élni!Hidd el a fáradság is egy kifogás,én napi 16órát nyomtam vendéglátásban de mindig a szívemre halgattam;) gyerünk!! És semmit nem bántam meg!Meló után másnap egész napos túra kirándulá a hegyekben :) Csak arra van ideje az embernek amire szakít!De megéri!
2017. jan. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen utolsó,mert te más temperamentumú ember vagy. Szerintem tök jó,hogy igy egymásra találtatok és,hogy ez igy mind kettőtöknek jó és kényelmes az a lényeg. Milyen rossz lenne,ha egyikőtök folyton pattogna meg menne mindenfele,a másik meg inkább csendben lenne nyugiban... Élvezhétek egymás társaságát és ne erőltessetek olyan dolgokat amihez nincs kedvetek,csak mert mások azt csinálják. Azok mások,ti meg ti vagytok
2017. jan. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy baj! Ti ilyenek vagytok! Néha, egy - egy program, kirándulás, külön - külön; haverozni - barátnőzni kell! :D de egyébként okés a dolog!

Főleg ilyen időben!

2017. jan. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Egyenlőre megvárom azt míg itt befejezi a munkát ahol most dolgozik. Elég kemény fizikai munkát végez jóhogy elfárad nap végére. De majd megyünk mi is ide-oda. Egyenlőre ez kényelmes. Főleg ebbe a hóba hogy meg se lehet mozdulni. :D
2017. jan. 14. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!