Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok a barátom exének a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok a barátom exének a "nyomdokába" lépni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nem olyan rég óta vagyok együtt egy fiúval és folyamatosan olyan érzésem van, hogy a volt barátnőjének sokkal több mindent megtett mint nekem/értem.

Azt tudom, hogy az a lány volt a barátom nagyon nagy szerelme (talán az egyetlen egész életében?), és ő volt az egyetlen normális kapcsolata is.


Szerintetek kell ilyesmi miatt aggódnom vagy ne is gondoljak arra, hogy milyen volt az ő kapcsolatuk?


2017. jan. 14. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vele van most is a barátod?....Nem hallottam jól....Nem?Akkor meg ne parázz. Veled van a srác, hogy mi volt az elõzõ kapcsolatban vagy mi nem ne a te dolgod legyen,kivéve ha a pasi egy pszcihopata.
2017. jan. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

"Az a helyzet, hogy nem olyan rég óta vagyok együtt egy fiúval"


Egy kis időt várhatnál még.

Csiszolódáshoz idő kell,légy türelmes.

2017. jan. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, nem véletlenül nincsenek már együtt. Nagyon sürgősen fejezd be azt, hogy az exéhez hasonlítgatod magad vagy hogy az exével való kapcsolatához hasonlítod a tiétek.

Ezzel csak azt fogod elérni, hogy nagyon hamar te is ex leszel, nagyon kapcsolatgyilkos dolog, amit művelsz. Veled van, veled tervez, ne gyárts oda problémát, ahol nincs.

2017. jan. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kolosszus22 ***** válasza:
100%
Szokott beszélni az exről is? Mennyi idő telt el a szakításuk és a között, hogy veled összejött? Mert simán lehet az is, hogy egyáltalán nincs is túl rajta és még mindig őt szereti, te meg pótlék vagy. Ebben az esetben meg gyorsan pattanj meg onnan.
2017. jan. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Neki nyilván nem mondok ilyeneket mert nem csinálok felesleges veszekedéseket. A válaszokat azonban köszönöm, megfogadom a leírtakat :)


Ők már több mint egy éve szakítottak és nem szokott már róla beszélni egyáltalán, nem is tartom magam pótléknak.

2017. jan. 14. 12:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Na látod, akkor feleslegesen aggódsz! Ha feljön egy ilyen gondolat, űzd el, nem érdemes ezzel mérgezned magad :)
2017. jan. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Így lesz, nagyon szépen köszönöm :)
2017. jan. 14. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!