Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van különbség? N19

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van különbség? N19

Figyelt kérdés

Még sosem volt barátom, ami a barátnőimről nem mondható el. A szilvesztert egy házibuliban töltöttük, a legjobb barátnőm pasijával is táncoltam egy számra. Mikor vége lett, leültünk és én véletlenül az ő poharából ittam, annyira összezavarodtam a tánctól. :)))

Gondolkoztam már rajta, hogy tulajdonképpen olyan, mint ha csókolóztunk volna, hiszen előtte Ő ivott belőle.

Mert az ajkai érintették előttem a poharat...

Nos, annyi biztos, hogy ő mit sem törődve azzal hogy ittam a poharából, fogta és legurította a többit. :))

Ti jelzés értékűnek vennétek? Mit akarhat?


Az biztos, hogy akár mennyire jó kiállású pasi én sosem törném önzőségi okokból mások szívet.


Ti hogyan summáznátok az esetet?



2017. jan. 14. 15:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Summa: bár lassan kinősz a tini korból, de a problémáid, a gondolkodásmódod alapján nagyon nincs még helyed a felnőtt párkapcsolati rovatban.
2017. jan. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Huhaaa nem voltál ott ész osztàsnál.
2017. jan. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
5%
Persze, hogy nincs, hiszen ha én is nézek egy olyan filmet, ahol repülőn utaznak, akkor én is elmondhatom, hogy repülőn utaztam. Atyaég, milyen nőket sodort ide a szél, bár amilyeneket volt "szerencsém" itt megismerni, hát nem csodálom, hogy a férfi társadalom ennyire kiábrándult a mai nőkből.
2017. jan. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez 9 éves korban íródott ugye, és "buli" helyett zsúrt akartál írni?

Ha kint hagysz egy vizes palackot a konyhapulton, és anyád beleiszik, az is jelzésértékű?

Na, kb. ennyire veszik komolyan a felnőttek a kérdésedet.

2017. jan. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem akar, szomjas volt és ivott... Pont!

Egyet értek az előttem szólóval, te még 19 évesen sem állsz készen egy kapcsolatra. Az ember ilyeneken 12-13 éves korában szokott fennakadni, hogy most jujj ez egy közvetett csók volt... Majd eljön a te időd is, de addig ilyeneken ne akadj fent, mert ezek már ilyen korban semmit nem jelentenek.

2017. jan. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szomjas volt! Alkoholos volt a pia, meg a pasi is. NEM smároltatok, nyugodj meg! És ha nem pont ott cuppant rá, ahol te, akkor egymás fülét nyaltátok!? Vagy hogyan !?? :)
2017. jan. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok, az ismeretségi körömben, iszunk egymás után, ha nem beteg a másik. Annyit jelent, hogy nem poshad meg az ital az ajkaid érintése nyomán és az biztonságosan fogyasztható.
2017. jan. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Hú, képzeld velem ugyanez történt.


A múltkor megvakartam a puncim, utána megfogtam a metrón a kapaszkodót.


Ugyanazt a kapaszkodót napi 800 ezer utas fogja meg, akkor az olyan, mintha 800 ezer emberrel pettingeltem volna?

2017. jan. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Inkább bele sem akarok gondolni, hogy ezen logika mentén egy átlag metróutas hány emberrel csókolózik, pettingel, közösül egy átlag metróút tapogatásai után :"D.
2017. jan. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Uristen :D Ha elmegyunk parommal es par haverjaval inni (mindenki srac rajtam kivul altalaban), elofordul, hogy mindenki beleiszik mindenki sorebe, mert mar nem tudjak eszben tartani melyik kie vagy poenbol mert mar nem is erdekel senkit... Ezek szerint jo sok gruppensmarban volt mar reszem :DDDD A sracok pedig latens melegek :D

Hallod, az egvilagon semmit nem jelent. De aranyos kerdes.

2017. jan. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!