Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van különbség? N19

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van különbség? N19

Figyelt kérdés

Még sosem volt barátom, ami a barátnőimről nem mondható el. A szilvesztert egy házibuliban töltöttük, a legjobb barátnőm pasijával is táncoltam egy számra. Mikor vége lett, leültünk és én véletlenül az ő poharából ittam, annyira összezavarodtam a tánctól. :)))

Gondolkoztam már rajta, hogy tulajdonképpen olyan, mint ha csókolóztunk volna, hiszen előtte Ő ivott belőle.

Mert az ajkai érintették előttem a poharat...

Nos, annyi biztos, hogy ő mit sem törődve azzal hogy ittam a poharából, fogta és legurította a többit. :))

Ti jelzés értékűnek vennétek? Mit akarhat?


Az biztos, hogy akár mennyire jó kiállású pasi én sosem törném önzőségi okokból mások szívet.


Ti hogyan summáznátok az esetet?



2017. jan. 14. 15:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

felmerul benned ilyen a legjobb baratnod pasijaval kapcsolatban. normalis ember akkor se venne eszre jelet ha lenne jel mert van gerince. de te belepekzeltel abba valamit.hogy szomjas volt.

eszed sincs, gerinced se igazan. szomoru.

2017. jan. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekes gondolkodásod van, ráadásul ráizgultál a barinőd palijára. :D
2017. jan. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Pont ilyen voltam 13 éves koromban mikor a helyes 18 éves "nagyfiúba" belezúgtam és én is annyira boldog voltam mikor megkínált a poharában lévő itallal majd ő is beleivott :D Komolyan ilyen voltam :D


Viszont ilyeneket mégis miért gondolkozol? A legjobb barátnőd pasijáról van szó!!! Nem biztos, hogy pont vele kellene pasiznod és róla kellene ábrándoznod.

2017. jan. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kis suta a kérdező, ez haláli. :D Reménykedsz, igaz? Jól van, azt szabad! :D
2017. jan. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha leül a székedre, az meg szex?
2017. jan. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ez semmit nem jelent. Mivel még nem volt barátod félre érted ezeket a dolgokat.
2017. jan. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
N19 az nem Nő 19 akar lenni ugye? 12 évesen gondolkoztam így :(
2017. jan. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nincs azzal baj, hogy a kérdező még tapasztalatlan. A többiek ilyen alapon, viszont empátiáért nem álltak sorba. :)


Viszont a lényeget leírták kérdező, nem jelent semmit :)

2017. dec. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!