Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Számotokra kizáró ok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Számotokra kizáró ok, ha a férfi végzettsége kisebb a tiéteknél?

Figyelt kérdés

Nem hülye, csak nem végzett <...> képzést.

Értem ezt úgy, hogy:

(neked-neki)

diploma-értségi

doktori-alapképzés(bsc)

...

Tanulni nincs szándékában a megfelelő intézményben, de egyébként nyitott a világ felé, dolgozik... Lehet-e probléma csak a "papír"?



2017. jan. 14. 16:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Egyáltalán nem!Sőt, annyira nem, hogy nálunk a férjem ács én pedig mérnök vagyok.
2017. jan. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
22%

"Egyáltalán nem!Sőt, annyira nem, hogy nálunk a férjem ács én pedig mérnök vagyok."

persze:)

és ezt valaki el is hiszi?

2017. jan. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%

Nem, igazán nem, feltéve, hogy elég értelmes és tájékozott, az ugyanis probléma lenne, ha nem lehet vele értelmesebb dolgoról beszélgetni, mert max. a szakmájáról vannak ismeretei.


Nekem - mérnökként - sokáig volt szakmunkás barátom, ez nem volt gond, mert rengeteg témában otthon volt, igen müvelt volt, éppen csak "papírja" nem volt. Szóval nem a papír, hanem a tudás meg a müveltség számít jobban.

2017. jan. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%

Hát, ha ez neked ennyire hihetetlen, akkor az nagyon szomorú :(


32N

2017. jan. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
64%
Exem egyszerű munkás volt én pedig pedagógus. Sokszor a fejemhez vágta, hogy diplomám van. Zavarta, hogy magasabb a végzettségem, de abszolút nem zavart engem, mert nagyon értelmes volt a srác szóval nem ezen múlik.
2017. jan. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%
Biztos vannak kivételek. Ismeretségi körömben, minden ilyen házasság, válással végződött. Engem is próbált már kapcsolatra bírni pár diplomás nő, de nem álltam kötélnek, mert sejtem a végét. Kollégák, baráti körök, nagyon különbözők.
2017. jan. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Köszönök minden eddigi választ! Aki a kérdésre válaszolt az mind megkapta a zöld kezet (függetlenül a pozitív/negatív választól), aki inkább vitát szít azzal, hogy anonim oldalra biztos hazudni járnak az emberek, hát őt nagyon sajnálom.

Természetesen várom a további válaszokat!

2017. jan. 14. 16:53
 8/20 anonim ***** válasza:
86%
Mi még "csak" másfél éve vagyunk együtt, nekem (én vagyok a nő) diplomám van, a páromnak érettségije. Járt ő is pár félévet fősulira, de kénytelen volt dolgozni, és mellette nem tudta folytatni a sulit. A papír nem minden, én pl nem tartom magam különösebben okosnak, na meg a párom is járt eyg ideig felsőoktatásba, a felvételit megírta, szóval kb azért "hasonló szinten" vagyunk, még a munkakörünk is hasonló. De őszintén szólva, ha "csak úgy" nem tanult volna tovább, az engem zavarna. Korábban randizgattam eyg sráccal, aki bár csak szakmunkást végzett, elsőre szimpatikus volt, de annyira nem értett és nem is érdekelte csomó minden (alapvető politikai vagy gazdasági dolgok, mint pl mi az, hogy bruttó-nettó), hogy néhány alkalom után kellemetlenül éreztem magam, mert vhogy mindig előjött egy olyan téma, amiben én sokkal jobban otthon voltam nála (pedig mint mondtam, nem tartom magam különösebben okosnak). Szóval onnan pl menekültem.
2017. jan. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
59%
Engem sem érdekel egy cseppet sem, én egyetemet végeztem, közgazdász vagyok(pénzügy-számvitel szak), a barátom pedig asztalos és már évek óta egyutt vagyunk. Nagyon nem az számít, hogy mi a végzettsége!
2017. jan. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
35%

nem, párom is csak egy szakmunkás

ettől még lehet normális ember, amikor párt kerestem, nem a végzettség volt a szempont

2017. jan. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!