Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet valakivel úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet valakivel úgy kialakítani kapcsolatot, ha a két fél nagyon különbözik?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy akik hasonlítanak sokkal könnyebben megtalálják a közös hangot. És kíváncsi vagyok, hogy ez vajon két eltérő érdeklődésű, személyiségű ember között is létrejöhet, vagy nincs semmi esély arra, hogy valaha meg fogják egymást érteni illetve elfogadni egymást.

2017. jan. 14. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden a két személyen múlik, vannak akik képesek rá, vannak akik nem. Ha mindkét fél képes megérteni a másikat, akkor boldogok lehetnek együtt.
2017. jan. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha két fél nagyon különbözik, de még is kiegészíti egymást, akkor miért ne?


Néhány egyszerű példa:

Én például szellemi munkát végzek, párom fizikait, én szeretek olvasni, ő utál, én hirtelen haragú vagyok, ő sokkal nyugodtabb típusú, ő szeret politizálni én nem...


Sok dolgokban nagyon különbözünk, de a fontos dolgokban, mint a jövőbeni terveink,a gyerekvállalás kérdésében, és anyagi kérdésekben egyet értünk. Jól működik közöttünk a kommunikáció és az ágyban is jól megértjük egymást.


Szerintem egy kapcsolat/házasság a szerelmen kívül a jó kommunikáción alapszik és, hogy mennyire passzolnak az ágyban :)

2017. jan. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat :) És ti mennyire tudnátok az ismerkedést folytatni, ha azt veszitek észre hogy inkább ti vagytok a megértőbbek, a másik fél meg ki is mondta hogy igazából kevés a közös érdeklődési kör, és így nehéz bármibe is belekezdeni?
2017. jan. 14. 21:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem vagytok mindketten kellőképpen érdekeltek a másikban, akkor nincs értelme.


Mi is nagyon mások vagyunk a barátommal, én szinte minden este eljárok, találkozok valakivel, ő pedig imád hazaérni és csak pihenni, csendesen.

Engem érdekel a divat, az öltözködés, őt semennyire. Én utálok sötétben lenni, ő csak úgy van kényelmesen.

Szóval sok mindenben mások vagyunk, de hosszú távon mégis sokkal jobban megvagyok vele, mint egy hozzám hasonló, szeleburdi valakivel.

2017. jan. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!