Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ruha teszi az embert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ruha teszi az embert manapság?

Figyelt kérdés

Sokszor latom hogy adott egy fiú, jófej, nem tul jóképű, de nem csunya, fiusan öltözik nem jár plázába, szimpla rövidre nyírt haja van, akár vékonyabb vagy vastagabb az átlagtól és alig talál lányt, az ismerkedesi oldalakon sikertelenek.

Meg ott vannak az előnytelen kinézetű fiucskak, akik plazaznak, lányosak, nem tul megnyerő a jellemük. Facebookon kiskutyát szerkesztenek a fejükre és kapnak érte 1000 likot. A lányok oda vannak értük. Hogy van ez?

Meg mielött azt hinnetek irigy vagyok, elmondom csaj vagyok. Csak unom hogy mindenfele ilyeneket látok


2017. jan. 15. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom, de én szívesen odaszerkesztenék egy holland kemencét a fotódra. :D
2017. jan. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mert a mai lányok jobban szeretik a pipaszár lábú cső nacis nagyképű b**i pávákat.
2017. jan. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

2-es voltam

*Tisztelet a kivételnek

2017. jan. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!