Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből érzik a férfiak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből érzik a férfiak, hogy szereti őket a barátnőjük?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez mindenkinél más, de kíváncsi lennék a véleményetekre :)

Nem feltétlenül szexuális dolgokra gondolok, hanem bármilyen gesztusra, viselkedésre, ajándékra stb.- de persze az is jöhet


2017. jan. 15. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, hogy mások miből. A saját példámat tudom csak írni.

Ha érdeklődik és figyelmes. Ha bújik, kezdeményezi az együttléteket. Nem ver át, nem beszél ki, alapoz rám.

2017. jan. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szuper, köszi :)
2017. jan. 15. 23:12
 3/6 A kérdező kommentje:
3. Nem kell minden kérdést elbarmolni a hülyeségeiddel, menj inkább aludni, holnap munka :)
2017. jan. 15. 23:14
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Abból, hogy előrébb helyez, mint bárki mást, engem tart a legfontosabbnak. Amellett, hogy megosztja velem a gondolatait, érzéseit, érdekli az én oldalam is. Rám szánja az idejét, gondoskodó, törődő. Nem folyton a telefonjával szórakozik, ha együtt vagyunk. Nem keres indokot hogy megöleljen, hozzám bújjon, "csak úgy" is megteszi. Ha nem vagyunk együtt, utólag érezteti, hogy gondolt rám. Emlékszik sokmindenre, amit korábban mondtam. Szereti simogatni az arcom. Elengedhetem magam mellette érzelmileg, elfogadja, ha néha szomorú vagyok, felnőtt ember módjára kezeli, ha elsírom magam (ez nem túl gyakori). Megbízható, kiszámítható, ha hajnali 4-kor keltem fel, mert rosszat álmodtam, felkel, és megnyugtat. Vitás helyzetekben biztosan érzem rajta, hogy a kapcsolat épségét előrébb helyezi a saját sértettségénél.


+1: tisztában van azzal, hogy képtelen vagyok helyén kezelni a tárgyi ajándékokat, viszont ha mindent átélhetek mellette amit leírtam, úgy minden nap egy ajándékká válik. :)


Én ebből érezném, hogy szeret a barátnőm. Volt már ilyen, nem szeretethiány miatt lett vége. Egyébként a leírtakat én is nyújtani tudom, nem csak a semmire várom el.


22/F

2017. jan. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rajzolni is szoktam neki.meg többször gondolok rá lány létemre mint ő.
2017. jan. 16. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha lenyeli.
2017. jan. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!