Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet eldönteni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet eldönteni, hogy ki az aki csak szórakozni akar és kihasználni engem?

Figyelt kérdés

Sok férfit utasítottam vissza, mert úgy véltem hogy kihasználnak, de ez csak egy megérzés volt. Mindig ott van bennem a kérdés, hogy vajon igazam volt?

Mi van ha nem?

Talán e félelmem miatt nem volt normális párkapcsolatom. Egyik se tartott pár hétnél tovább, mert úgy véltem hogy neki csak egy lány kell nem pedig én. Úgy véltem hogy biztos hogy csak meg akar kapni testileg, puszta szórakozás kell neki. Ezáltal ignoráltam mindet...


A megérzésen kivül hogy lehet ezt megállapítani?

Kérlek tanácsoljatok valamit..

21L



2016. okt. 31. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
sokat kell beszélgetni és odafigyelni, hogy amit mondanak meg amit jelelnek az egyensúlyban van e.
2016. okt. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%

Valószínűleg nem csalt a női megérzésed, mert a legtöbb férfi tényleg csak azért tart nőt a háznál, hogy legyen kit dugni INGYEN.

F

2016. okt. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
Lefekszel vele, ha másnap felhív akkor az komoly.
2016. okt. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

Hát senki fejébe nem látsz bele..van aki lehazudja a csillagokat is. :D Viszont tapasztalnod kell, sérülnöd kell ahhoz, hogy felismerd az ilyen alakokat. Évek, tapasztalat, rutin. :D

Apró jelekből le lehet venni. Miről beszél veled, milyen sűrűn ír, érdeklődik-e, késik-e a randikról, hova visz téged, milyen napszakban hív el talikra, eltűnik-e napokra. Ahhoz hogy megtanuld szűrni őket, ahhoz közelebb kell őket engedned.

2016. okt. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Fel kell nőni és nem a megérzésekre kell hallgatni, hanem egy különleges szervet kell használni: Az agyad.
2016. okt. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%

Ósdi)ám bevált módszer:-)Jó sok beszélgetés, séta stb.Megismerés!

A külső megfoghat--megtartani a " belső" tud:-)F/31

2016. okt. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
16%
#5: Ezt most komolyan gondoltad? :) Ha a nők megbolondulnak, és benedvesedik a puncikájuk egy menő kandúrtól, akkor az agyuk már rég nem működik. Utána meg siránkoznak, hogy jaj, átvertek, kihasználtak, brühühü. És legközelebb ugyanezt eljátsszák, mert a többség nem tanul semmiből. Sajnos a nők nagy része is csak ösztönlény, és bármennyire is próbálják tagadni, de zömüknek a népszerű, menő társasági hapsi kell, lehetőleg jó állással, és aki nagydumás, az hamar bejuthat a bugyiba, hiába hangoztatja oly sok nő, hogy neki az igazi belső értékek számítanak. Lehetnek bármilyen értékeid, lehetsz odafigyelő, érdeklődő, érzékeny, türelmes stb., ennél sokkal többet számít az, hogy milyen dumád van, és hogy mennyire vagy menő/társasági figura. És már csak idő kérdése, hogy mikor nyílnak szét a combok, mert ha egy nőt megszédít a szöveg, akkor már képtelen lesz gondolkodni.
2016. okt. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Az itteni selejtektől nem is vártam mást, mint hogy a szokásos módon lepontozzanak az igazságért. Csak sajnos én tapasztalatból beszélek, sok a szájhős "nő", aki "nem olyan", aki "nem tűnik el", aki "az igazi értékeket nézi", aztán meg segget csinál a szájából (többek között itt is belefutottam már nem egy ilyen "csodálatos", "kedves", "toleráns" nőszemélybe).
2016. nov. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Abbol hogy mennyit képes várni a szexel minimum türelmi idő 2hét max egy hónap. Ha nem birja ki hogy ne fektessen meg 2hét alatt akkor csak arra kellesz.
2018. ápr. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!