Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért keres meg több volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keres meg több volt barátom is, hogy szexet akar? Vajon, mert jó volt velem, vagy csak kéne nekik az ingyen szex?

Figyelt kérdés
Magamat nem tartom jónak a szexben, inkább visszahúzódó típus vagyok, nem vállalok be mindent, orált időnként, anált nem. Ismerek egy nőt, aki mindent bevállal, van neki ilyen múltja is, tehát úgymond ért hozzá viszont nem valami szép nő, őt viszont nem keresik fel sőt valaki egy alkalom után nem akar vele többször szexelni.

2017. jan. 16. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem is volt olyan jó, még mindig sokkal jobb, mint a semmi. De lehet, hogy nagyon is jó volt.
2017. jan. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Könnyen vihettek.
2017. jan. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Olcso es nincs felelosseg
2017. jan. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
A nincsnél a rossz szex is jobb. Persze ha jó volt, akkor meg még több jó lenne úgy, hogy ne kelljen felesleges köröket futni.
2017. jan. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Megdugnak oszt csá!
2017. jan. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ingyen szexre kellesz neki.
2017. jan. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem, szóval ne dimenzionáljam túl a dolgokat :D
2017. jan. 16. 15:45
 8/9 anonim válasza:

Én is megkeresnélek! :D Írj rám! ;)

24f

2017. jan. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert jó volt veled, és/vagy kéne nekik az ingyen szex.
2017. jan. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!