Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti összejönnétek olyan férfiva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek olyan férfival aki szinte minden nap iszik és rendetlen is?

Figyelt kérdés

Ezalatt nem azt értem, hogy állandóan részegre issza magát, csak 1-2 korsó sört pl. Ezt leszámítva hihetetlenül aranyos, és figyelmes, kedves, segítőkész.


26/N


2017. jan. 16. 22:39
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Bazki te döntsd el kit akarsz mit akarsz, mi fér bele, ez a te dolgod, lehet hogy 3 embernek oké 3-nak nem vagy éppen azok vannak online akiknek nem vagy akiknek igen, mégis mire számítasz?
2017. jan. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
85%

1. én többet iszom.

2. nagyon zavar, hogy rendetlen.


jó döntést.

2017. jan. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
29%

igen, azon az egy-két sörön kell fennakadni. Ha tirpák, bunkó, hímsoviniszta köcsög lenne, akkor fel sem merülne a kérdés... :P

Azt nézd, aki belül van! Ha alkoholista lesz, az nem csak az ő hibája lesz. Ha egyébként tetszik, akkor ne legyen már olyan nagy baj az az egy-két sőr. A te feladatod másfelé terelni, és az arcára ülni, ha inna.

2017. jan. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
89%

Nem más feladata megmenteni az alkesz lúzert.


Nekem nem férne bele, kérdező.

2017. jan. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted milyen irányba változik ez majd idővel?
2017. jan. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
85%
Veszélyes dolog nagyon. Mert gondolom most is azért kell a sör, hogy jól legyen. És később, amikor keményedik az élet, akkor csak reménykedhetsz, hogy nem még inkább ezzel fogja kezelni a problémákat.
2017. jan. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
91%

Mivel aggályaid merültek fel ezzel kapcsolatban, ezért nyilván neked ez nem okés. Így pedig lényegtelen, hogy mi itt mit gondolunk. Van akinek beleférnek ezek és van akinek nem.

Ha nem issza le magát a sárga földig és tényleg megáll a napi 1-2 korsónál, amitől még nem fordul ki önmagából akkor az még tolerálható. Bár mint ahogy írták is, mi garantálja, hogy később ez nem fog felkúszni nagyobb mennyiségekig? Ha ez téged már most zavar, akkor tudod a választ.

2017. jan. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A legrosszabb ***** válasza:
71%
#3: Jaja, az nekem is imponál a nők részéről, hogy a hétvégente Jim Beam-től, Jack Daniel's-től szarrá részegedő palinak, aki még hétfőre sem képes kijózanodni, még ez is el van nézve. De a hetente max. 2-3 napon megejtett napi 1-2 sör már súlyos alkoholizmus.
2017. jan. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
87%
Kizárt. A pia is és a rendetlenség is. Van egy csomó ennél sokkal normálisabb pasi is. Nem kellene.
2017. jan. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
83%
Nekem alkesz volt az apám, úgyhogy ja. Gusztustalannak tartom a söröcske, borocska szagát.
2017. jan. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!