Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha egy full gazdag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy full gazdag pasival találkoznátok (aki nem tetszene) és felajánlaná hogy eltartana titeket, nem kellene dolgozni, de minden perverz vágyát teljesítenetek kellene, akkor összejönnétek vele, vagy lelépnétek?

Figyelt kérdés

2017. jan. 15. 13:35
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Elméleti kérdés,nem vagyok gazdag pasi!!!
2017. jan. 15. 13:36
 2/23 anonim ***** válasza:

Lelépnék. Mivel szűz vagyok.

Ha számomra a sors gazdag pasit tartogat, az biztos prűd. Tehát nem létezik. :D

2017. jan. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok olyannal együtt lenni egy napot, se akihez nem vonzódok, nem, hogy együtt élni. fuj
2017. jan. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
-)
2017. jan. 15. 13:43
 5/23 A kérdező kommentje:
Hàt persze
2017. jan. 15. 13:43
 6/23 anonim válasza:
100%
Nem mindenki palácsik timi. Bocs nem fogom vajnaként írni.
2017. jan. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Noblesse Oblige ***** válasza:
93%

Hát sok ponton bukna ez a kapcsolat:

- "eltartana titeket, nem kellene dolgozni"

Én ezért az ötletért nem vagyok oda. Én szeretem a függetlenségem, és szeretem azt, hogy hasznosan töltöm az időm, valami értékteremtőt csinálok és nem csak élek bele a világba. Elunnám magam.

- "minden perverz vàgyàt teljesítenetek kellene"

Hát én az egyenlő kapcsolatok híve vagyok. Ezért nem szívesen kezdek pl. jóval idősebb férfival sem. Ha valamit már kell és nem az én vagy közös döntés, akkor ott nincs egyenlőség és mint olyan számomra nem kapcsolat. Börtön. Vagy szebben mondva: aranykalitka.


Itt a "nem tetszene" az ami kétes. Mert ha külsőre nem tetszik nem biztos, hogy nem is fog. A páromat is úgy ismertem meg, hogy nem tetszett, mégis idővel kialakult a vonzalom, a szerelem. Ha viszont a belseje ami nem tetszik, akkor biztos, hogy kizárnám.


Én lépnék. A saját szintemen szeretnék magamnak pasit, pont azért mert számomra az egyenlőség a legfontosabb. Mire megyek egy gazdag fószerral, ha tőle függök, mint egy taknyos 5 éves?

2017. jan. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
82%

Egyrészt egészséges személyiségű ember nem hagyja magát áruként megvásárolni, már pedig a fenti egyezség nem házasságra, hanem inkább egy ló adásvételére hasonlít.



Másrészt, mindenki azt mondja, hogy ő egészséges személyiségű ember, aki ilyet sosem tenne, aztán mégis látunk a TV-ben idősödő 60 feletti urakat huszonéves feleséggel, ahol a lány valahogy meggyőzte magát, hogy ő mégis olyan nagyon szerelmes, hogy megéri ez így neki...


Szóval bár egyenként mindenki Jézust kiált, együttesen valahogy mégis Barabásnak hangzik...

2017. jan. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Lelépnék.

Akkor se leszek prosti, ha csak egy kuncsaft van.

Én az ilyen megállapodásokhoz túl büszke és nagyképű vagyok.

2017. jan. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
46%
Egyetemistakent ezt csinaltam. Most mar jo allasom van, igy nem.
2017. jan. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!