Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Veletek is előfordul,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Piriiiii kérdése:

Nők! Veletek is előfordul, hogy képtelenek vagytok elképzelni egy kezdődő, vagy már régóta tartó kapcsolatban, hogy nem csak a kinézetetek, testetek, szex miatt van veletek a másik?

Figyelt kérdés
Én sokszor azt is nehezen hiszem el, hogy a külsőm megfog bárkit, de amikor valaki azt mondja, hogy "nem csak szexre kellesz", valahogy nem hangzik hihetően... miközben minden jel tényleg arra mutat, hogy nem csak szexről van szó. Van így más is?
2017. jan. 17. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt még ilyen. De nem is mondta még senki így szó szerint, hogy "nem csak szexre kellesz", valahogy általában ez evidens, nem szoktuk megbeszélni.
2017. jan. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Tisztában vagyok az értékeimmel, tudom, hogy nem a szex az egyetlen, amit nyújtani tudok.

Szomorú lenne, ha én se tudnám, mit teszek bele a kapcsolatba. De szerencsére a párom is látja, hogy mennyit érek.


Nem tudom, hogy nálad mi az oka annak, hogy te ezt gondolod. Főleg, ha egyébként azt mondod, hogy nincs így.

2017. jan. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem ez nem hihetetlen. Ha csak arra kellenék akkor rengeteg mindent nem csinálnánk együtt.... evidens hogy ki az akinek csak arra kellek és ki az akinek nem. Hány éves vagy?
2017. jan. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egészen biztos hogy nem csak a szex miatt kellek a páromnak és ebben az első pillanattól fogva elég biztos vagyok :-)

Természetesen hozzátartozik, de nálunk pl betegség miatt sok ideig kimaradt, de kitartottunk egymás mellett, hiszen nem ez az elsődleges.

2017. jan. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sose volt ilyen érzésem. Nem azért van, mert nem vagy megelégedve magaddal? Mármint az intelligenciáddal?
2017. jan. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Anna, pedig te nem vagy csúnya. :D
2017. jan. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem igazán. Elég jó önértékelésem van, és azon kívül, hogy a külsőmmel meg vagyok elégedve, tisztában vagyok a belső tulajdonságaimmal is, amik között azért van elég sok jó is.

Mikor az ismerkedésünk elején a mostani párom bevallotta, hogy még sosem volt szerelmes, egyből megmondtam neki, hogy "nembaj, majd úgyis belém fogsz szeretni".

Úgy is lett :D


Szerintem ez nálad valami önértékelési problémából adódik. Miért ne lehetnének olyan tulajdonságaid, kvalitásaid, amik miatt valaki megszerethet? Ennyire ne legyél negatív magaddal szemben.

2017. jan. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)

Hát, nem tudom... inkább amiatt van, hogy nem igazán tartom magamat elég érdekesnek, illetve de, csak ezt nem tudom kinyilvánítani.

20 éves vagyok.

Mindegy, néha szoktam butaságokon törni a fejemet, csak egy kicsit rossz érzés ez, és azt hittem, nem csak én vagyok így ezzel.

2017. jan. 18. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!