Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítottam a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátommal csúnya dolgokat vágott a fejemhez. Hogy felejtsem el? Nagyon szomi vagyok!

Figyelt kérdés

Sziasztok!Mit tegyek? A barátommal kb 2 hete szakítottam.1 hónapig voltunk együtt.Én nagyon megszerettem Őt!Azt hazudta nekem h azért szakított mert nem akart most járni senkivel.De bnőm felvettem msn-re ugye nem ismerték egymást.És neki meg azt mondta h nagyon féltékeny voltam,és h útál..:( És én megkérdeztem tőle msn-en,és nekem is azt mondta h útál..és h megbánta h találkozott velem..De én még mindig szeretem és nem tom kiverni a fejemből..:(:( Akármit csinálok mindig itt van a fejembe:(

Szerintetek tényleg útál..?


2010. máj. 5. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
hát sajnos ha tényleg szereted, akkor elég hosszú folyamat amíg elfelejted. nem megy egyik napról a másikra. sőt..általában csak a következő szerelem tudja elfeledtetni. énis jártam így..vagyis még mindig ezvan csak nekem már eltelt két hónap és még mindig ritkaszar.de elvileg az idő segít, amiben én nemhiszek, de te csak nyugodtan hidd el hátha segít.
2010. máj. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:)Hát igen...én sem hiszek benne sajnos...:(

És hiába elszeretném feledni,nem tudom..:( :( :(

2010. máj. 6. 19:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ilyen ember,nem érdemli meg,hogy szomorkodj miatta.Jusson mindig az eszedbe,hogy ezt ki mondja.Mert szerintem 1 hazug ember miatt nem szabadna kikészítened magad.Mert ő nem azért szakított veled,mert nem akar kapcsolatot.Ez hülyeség.Nézd meg őt,és magadat.Többet érsz egy ilyen embernél.Még azt sem érdemli meg,hogy gondolj rá.Légy boldog,de szerintem ne menekülj bele egy másik kapcsolatba,mert az sosem jó.Járj nyitott szemmel,és emelt fővel,mert neked nincs miért szarul érezned magad,Tiszta szívből kívánom,hogy gyorsan túljuss ezen a helyzetem,és boldog legyél végre.
2010. máj. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja,és még valami.Ő nem utál téged,de valamivel muszáj alátámasztania a hazugságát.Lesz még idő,amikor ő fog szaladni utánad,és akkor majd te nevethetsz rajta.
2010. máj. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát lehet hogy igazad van..és remélem hogy így lesz:)

Köszönöm szépen:)

Remélem hogy minél hamarabb elfogom felejteni...

2010. máj. 8. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!