Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak általában úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak általában úgy használják a Tindert, hogy minél több nőt jobbra húznak, aztán válogatnak a párjaik közül?

Figyelt kérdés
2017. jan. 18. 23:35
 1/10 anonim ***** válasza:
nem, nem így használom.
2017. jan. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Heart of Darkness ***** válasza:
58%
Nem tudom, én egyszer regisztráltam fel, mert kíváncsi voltam, hogy mégis milyen maga az applikáció és, hogy milyen lányok vannak fent.. Eltelt kb 30 perc, és le is töröltem, pedig átnéztem kb 100 képet, de a legtöbb ugyan olyan volt, és nem éreztem bennük semmi különlegeset. Plusz engem amúgy sem húzna senki jobbra, szóval felesleges fent lennem.
2017. jan. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mi értelme férfiakról általában beszélni, ha a többség ilyen, de Jani, akivel matchelsz, meg olyan?

Amúgy, hogy reálisabb legyen a körkép: a férfiak általában jobbra húznak minél több nőt, aztán reménykednek, hogy egyáltalán legyen párjuk. :D

2017. jan. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Én mindenkit jobbra húzok, oszt ha valaki ugyanezt teszi velem, sajnálkozva közlöm vele, hogy csak véletlen volt, és valójában balra akartam. :) Nagyon mókás reakciókat lehet kicsikarni így a Tinderínáktól.
2017. jan. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én csak a nagyon jó bőröknél reménykedtem, hogy match lesz egyébként ne általánosítsatok. Én is először mindenkit jobbra húztam mondom biztos ami biztos aztán mikor rájöttem hogy kb mint jobbra húz akkor elkezdtem én is szelektálni.
2017. jan. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Diavolino44 ***** válasza:
En ugy használtam a Tindert, hogy a lanyok 70%-at húztam jobbra, de mivel 2-3 meccsem lett összesen hónapok alatt, igy töröltem magam. Szoval szerintem a legtöbb ferfi felhasználónak kb hasonlo tapasztalatai lehetnek, hogy azert nem bővelkednek a matchekben.. ha meg igen akkor meg neki van eleg, es tényleg válogat.
2017. jan. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én majdnem minden nőt jobbra húzok, mert külső alapján nem tudom eldönteni, megfelel-e az illető nekem. A nők pedig majdnem minden férfit balra húznak, csak az igazán jóképűeket nem, úgyhogy nem is válogathatok.
2017. jan. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én csak azt a nőt húzom jobbra,aki megfog első látásra, kiemelkedik a tömegfotók közül, másrészt nem produkálja magát a képen. Amúgy nem ajánlom a netes társkeresőket, nekem senki nem írt vissza. A nők csak játszani vannak ott, semmi másért.
2017. jan. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Szergej55 ***** válasza:
Te komolyan azt gondolod, hogy társkeresőn (is) nem a nők válogathatnak? :D
2017. jan. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Valóban van sok férfi bevallottan minden nőt jobbra húz, különösen ha csak szexelni akar. De nem tudom milyen arány, hogy ez a 20% vagy a 80%.


Nekem hangulattól függött. Volt amikor 100 nőből 1 ment jobbra, volt amikor minden harmadik tetszett. Aztán valahol beálltam a kettő közé, próbáltam úgy választani, hogy csak azt, aki majd akkor is tetszeni fog, ha éppen kevésbé vagyok szentimentális hangulatban.

2017. okt. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!