Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vágtatok már úgy bele ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vágtatok már úgy bele ismerkedésbe, kapcsolatba, hogy benne volt a pakliban, hogy lehet életetek legnagyobb leckéjét fogjátok kapni?

Figyelt kérdés
Mi volt az az ok amiért ezt éreztétek? Végül, hogy alakult?

2017. jan. 19. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Pontosan ebben a cipőben vagyok. Elejétől fogva tudtam, hogy nagyon pofára fogok esni, mégis belementem...
2017. jan. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kolosszus22 ***** válasza:

Igen, pofára is estem, de úgy voltam vele, hátha még is összejön, de kár volt. Az ember hallgasson mindig az első megérzésére, erre rájöttem. Ha úgy érzed megszívod majd, úgy is lesz!

29F

2017. jan. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen.


Mert olyan mint egy száguldó vonat, hiába tépkeded fel az ajtókat, nincs kiszállás, csak az ütközés után.

2017. jan. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen. Már az elején tudtam, hogy katasztrófa lesz belőle, annyira mások voltunk és máshogy éltünk. De én már régóta nem voltam senkivel, ő meg nagyon izgalmasnak tűnt.

Az első randink a rendőrségen végződött, de ez még nem volt elég figyelmeztető jel. A második randi után megdugta az exét, amiről én nem tudtam, majd megerőszakolt a harmadik randinkon. A hab a tortán, hogy egy helyen dolgoztunk. Azt minden esetre egy életre felfogtam végre, hogy ha úgy érzem, rossz vége lesz, nem kezdek bele semmibe.

2017. jan. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!