Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem, kicsit túl messzir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem, kicsit túl messzire mentem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Kezdeném azzal, hogy 19 éves lány vagyok, és egy munkakapcsolat úgy hozta, hogy megismerkedtem egy kábé 25 évvel idősebb férfival. A férfi sportos, egyáltalán nem néz ki rosszul, mint ahogy azt sokan gondolnák. Segítőkész, nagyon jól kijöttünk egymással, rengeteget nevettünk, mindig kedves volt hozzám, és valamilyen szinten a "szárnyai alá" vett. Élveztem, hogy figyel rám, és nem olyan távolságtartó, mint a többiekkel. Azt hiszem, néha flörtöltünk is, amit most már bánok, mivel úgy érzem, az a határ, amit felállítottam magamnak, mindjárt át lesz lépve. Megjegyezném, hogy én sosem tegeztem, szóval megtartottam azt a pár lépés távolságot. Tett már utalásokat, viccesen, hogy majd ha nem leszünk már úgymond munkatársak, elmehetnénk valahova, otthon meg mondanám azt, hogy az egyik barátnőmhöz megyek szórakozni. A hülye fejemmel akkor még nem fogtam fel, mibe is megyek bele, és félénken ugyan, de mondtam, hogy oké, és mikor kérdezte, hogy kábé mikor, mondtam, hogy én hívom, ha lesz szabad programom. Tehát nem mondtam előre, hogy ekkor és ekkor megyünk majd. Továbbá szükségesnek érzem megemlíteni, hogy van felesége, és két gyereke (az egyik csupán két évvel idősebb nálam), és sajnos a fülembe jutott az is, hogy talán a felesége mellett tart magának szeretőt (bár ezt nem nézem ki belőle). Ha most jobban elgondolkozok a fentebb leírtakon, tulajdonképpen ajánlatot tett nekem. Nem szeretném megbántani, mert úgy érzem egy jó barátra leltem benne, azonban tárcán felkínálni sem szeretném magam. Mit tehetnék? Ha talán volt valaki hasonló helyzetben, hogyan oldotta meg?

Kérlek, ne gúnyolódjatok, nem azért írtam ki a kérdést. Nekem most tényleg segítségre lenne szükségem az ügyet illetően.



2017. jan. 19. 15:42
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Tipikus eset, az ilyen férfiaktól óvakodni kell. És biztos vagyok benne, hogy tart szeretőt és volt már több kalandja is hasonlóan fiatal lányokkal, mint amilyen te vagy, vagyis össze vissza csalja a feleségét, fiatal naiv lányokkal, mint amilyen te is vagy. Egyszerűen mondd meg neki, hogy bocs, de nem érsz rá, elfoglalt vagy és kerüld el, ne állj le vele beszélgetni.
2017. jan. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt illene lezárni és megszakítani minden kapcsolatot vele most rögtön. Hányni tudnék az ilyen fasziktól, nemhogy még asszisztáljak is nekik, meg barátkozzak velük.
2017. jan. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló szituációban voltam én is 19 évesen.Ő is 25 évvel volt idősebb, 2 gyerekkel. Én belementem a dologba, ami akkor izgalmasnak tűnt. Találkozgattunk, megcsalta velem a feleségét miközben én teljesen belezúgtam... Nem én voltam az első szeretője, szóval nem is konkrétan a bűntudat miatt bántam meg az egészet. Semmi komolyabb nem lett a dologból természetesen, de kitudódott én pedig azóta is utálom magam érte. Szóval nem ajánlom....csak ideig-óráig lesz jó, azért pedig nem éri meg.
2017. jan. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Még pár napig együtt fogunk dolgozni, de azután terveztem, hogy nem leszek többet "elérhető".
2017. jan. 19. 15:53
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
4.: ez jó terv. Szerintem kerüld el és kész
2017. jan. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Finoman ejtsd el neki beszélgetés közben, hogy atyai jóbarátot látsz benne, semmi többet. Gyorsan le fog állni.

Ha nem válik be, akkor pedig jó ötlet, hogy nem leszel elérhető.

2017. jan. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#3-as: Sosem mennék bele egy ilyen kapcsolatba, éppen ezért tartom a távolságot, és most már nem is beszélek vele annyit, mint régebb. De valahogy nem tudom felfogni, hogy miért akarna kikezdeni velem. Hozzátenném, hogy soha egyetlen ujjal sem nyúlt hozzám, nem tapizott, nem ölelgetett vagy puszilgatott.
2017. jan. 19. 15:57
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Félreértetted, nem gondoltál bele, előfordul, mert nincs tapasztalatod. Szerencsére időben észrevetted a dolgot, tanulsz belőle, semmi baj nem történt.

Nem leszel elérhető az utolsó nap után és kész, el van intézve :)

2017. jan. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Talán ez az átka annak, ha mindenkivel túl kedves vagy? :D
2017. jan. 19. 16:03
 10/10 A kérdező kommentje:
Amúgy nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2017. jan. 19. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!