Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem megbántottam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem megbántottam egy fiút azzal, hogy cukinak hívtam. Mit tehetnék most?

Figyelt kérdés
Lehet ezt a hibát kijavítani?
2017. jan. 18. 18:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%

Húha, ez aztán bántó :D Ha valaki emiatt megsértődne, én nem törném magam a bocsánatáért.

A barátomra pl rendszeresen mondom, hogy cuki, nem szokott megsértődni rajta.

2017. jan. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 RRR ***** válasza:
87%

ezzel,miért??


a f,,szfej jobb lett volna?

2017. jan. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Engeszteld ki valamivel! Mondjuk egy csillámpónival!
2017. jan. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%

1. nagyot tévedsz, maximum azért nem teszi szóvá, mert végulis dugtok, igy a cukit is ELVISELI.

Az a férfi, aki örül, ha cukinak nevezik, konkrétan nem férfi. Sőt, ismerkedéskor ha lecukiznak egy fickót, könnyen gondolhatja ugy, hogy ez kb ennyi volt, a csaj valami plüssálatkának tartja.

2017. jan. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
2. egyébként igen, bizonyos esetekben kevésbé tartják sértőnek a férfiak a fszfejezést egy nő szájából.
2017. jan. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%
Nem elviseli, hanem nem zavarja. Szerintem épp az nem férfi, aki ezen kiakad, hanem csak egy hisztis kisfiú. Semmi sértő nincsen benne, értelmes ember nem akad ki ezen :)
2017. jan. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
21%
értelmes ember elmondja, hogy zavarja. máredig biztos lehetsz benne hogy 10 ből 8 férfit ez zavarna. Sőt, mondok jobbat, engem alapjáraton már az a NŐ is zavar, aki kiejti ezt a szót a száján. Hajlamos vagyok azt gondolni, hogy ottmaradt az agya valahol a gyerekszobában.
2017. jan. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
72%
Igen, és a párom el is mondja mindig, ha valami zavarja. Egy kifejezés, amiben alapból semmi sértő nincsen, az nem szokta zavarni :P
2017. jan. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
akkor gondolom elfogadta, hogy a csaja érzelemkifejezési szintje valahol a 3-4 hónapos yorkshire terrier szintjén van
2017. jan. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
15%
ja a kérdezőnek meg, ne csinálj semmit, csak legközelebb kerüld ezt a szót, mert noha nyilván nem szerzett ettől a csóka életreszló sérülést, de ha sokat mondogatod, sokat csökkenhetsz a szemében. Felnőtt, komolyanvehető ember egészen egyszerüen nem használ ilyen szavakat, legfeljebb szarkasztikus éllel.
2017. jan. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!