Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elveszti a férfias mivoltát a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elveszti a férfias mivoltát a pasi, ha sír egy lány előtt?

Figyelt kérdés

egy lány beszámolója alapján...


volt egy pasija, de egyoldalú volt, a lány szerette, a pasi annyira nem. A lány pedig akarta a dolgot, hónapokig ment igy. Végül a pasi sirva vallotta be, hogy nem tudja visszaadni ezt a dolgot a lánynak.

Egy másik udvarlója pedig visszautasítás után sirta el magát.


Mind a két pasi bekerült a kb "nem akarok hallani róluk" kategóriába. De miért?


2017. jan. 21. 13:46
 1/9 A legrosszabb ***** válasza:
59%
Nő előtt sosem sírsz. Jól jegyezd meg!
2017. jan. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
Csak halál esetben nem szégyen.
2017. jan. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

Azon nők szemében, akik valami tapló macsót, vagy érzéketlen alfahímet keresnek, minden bizonnyal.

De egy normális nő esetében abszolút nem. Az érzelmek kimutatása teljesen normális minden valamire való párkapcsolatban.

Egyébként a fenti példákban egyrészt nem biztos, hogy ez volt az igazi ok, másrészt meg talán jobb is, ha egy működésképtelen kapcsolat megszakadt.

2017. jan. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
Nem. Véleményem szerint, nem attól lesz valaki férfi, hogy játssza a kőkemény, érzéketlen macsót, aki soha nem sír..
2017. jan. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%

"Azon nők szemében, akik valami tapló macsót, vagy érzéketlen alfahímet keresnek, minden bizonnyal."

Ez így van, de minden nő tapló macsót, illetve érzéketlen alfahímet keres. Nő előtt soha nem szabad sírni, mert onnantól kezdve többé nem tekint férfinak.

2017. jan. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez egy hatalmas hülyeség amit írtok! A nők csak még sokkal jobban oda vannak ha meglátják a szerelmüket elérzékenyülni! (A SZERELMÜKET)

Más esetben nyilván randi fázisában elég rosszul venné ki magát, ha nincsenek komoly érzelmek akkor tényleg nem szabad mindenen sírni. De ha egy olyan valaki sír előttük akiért amúgy oda vannak -nyilván felnéznek rá, férfiasnak találják a viselkedés alapján is- na és ha egy ilyen sír előttük akkor attól totál oda lesznek a jó értelemben.

2017. jan. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem attól macsó a macsó, hogy ejátsza, hogy macsó. A macsó azt csinál amit akar, akkor amikor ő akarja, így elfogadja azt is amit érez ergo akkor sír amikor kedve van. Egy macsó nem hazudik magának és nem húz fel egy maszkot magára amivel azt sugallja, hogy ő a kőkemény csávó.
2017. jan. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Emlékszem a minap láttam egy figyelemfelkeltő reklámot, hogy - Légy férfi, sírj! Ausztráliából jött, ott magas a férfiak között elkövetett öngyilkosság száma, pont azért, mert nem fejezhetnek ki érzelmeket és tartja magát a megamacsó gondolat.


Itthon lehet hogy nem csak az öngyilkosságban mutatkozik meg, de a negativitásban, nőgyűlöletben, nőkkel szembeni elszállt elvárásokban (bár ez kölcsönös és másra is visszavezethető), családi erőszakban, nemi erőszakban, és még sorolhatnám.


Előttem nem csak a párom sírt már, hanem legjobb fiú barátom is. Mikor a párom elsírta magát, az nem is volt hatalmas dolog miatt (haláleset, stb) hanem kisebb, de számára fontos dologról, mert minket érintett. Nekem hatalmas megkönnyebbülés volt, hogy meg tudja élni és ki meri mutatni az érzéseit. Ugyanakkor mindig tudom hogy számíthatok rá, ettől számomra igazi férfi.


Haveromat sokan egy megamacsónak mondanák, de emlékszem, mikor egyszer elpityerentette magát előttem. Pedig ő, ha gondja van, inkább befordul. Azóta csak még jobban szeretem.

2017. jan. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem. Nyilván ha minden nap kockaszájjal bőg, akkor baj van, de adott esetben egy elérzékenyülés, fájdalom vagy gyász miatt miért ne sírhatna? Emberi reakció. Így vagyunk összerakva biológiailag, hogy a fájdalomra sírással reagálunk.


A fent leírt két esetben mondjuk én se nagyon akarnék semmit tőlük, de ez nem a sírás miatt van, hanem mert

- az első közölte, hogy nem szeret viszont. Akkor meg nincs értelme a kapcsolatnak, hiába sír ő is, meg én is...

- a második szakítás/visszautasítás után sírt - ergo alapból nem akartam vele együtt lenni, a sírásnak megint csak semmi köze hozzá.

2017. febr. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!