Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van ha a nő kezdeményez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van ha a nő kezdeményez?

Figyelt kérdés
Ha a nő kezdeményez, az hogyan hat egy férfira? Furcsának találná, nevetségesnek, vagy egyáltalán férfiak, szerintetek kezdeményezzen egy nő, vagy ez a férfi "dolga"?

2017. jan. 22. 20:54
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Miért, az miért más ha a fiú/férfi hozza magát kényelmetlen helyzetbe?


Nem kell letámadni senkit, csak zöld utat adni, ha vevő rá majdcsak nem lesz mamlasz.

2017. jan. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, ekkor jön az Apokalipszis. :D
2017. jan. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
66%

Már kezdeményeztem én, de nagyon furcsán jött ki, bár nem is csináltam jól, és inkább kínos lett és erőltetett. Szóval nem lett belőle semmi :D Gondolom a srác is meglepődött, és neki is kellemetlen volt inkább a dolog.

22L

2017. jan. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam, besültem szóval megbántam.
2017. jan. 24. 11:29
 25/27 anonim ***** válasza:

Én többször kezdeményeztem már, csak beszélgetést, ismerkedést (még csak nem is randira hívást!) és kivétel nélkül meglepődtek, vagy számon kértek miért teszem.

Így soha többé!

N22

2017. jan. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Nekem ez volt az első, de elég kemény elutasítást kaptam, pedig nem voltam rámenős, nem is jelentettem ki hogy randiról lenne szó.
2017. jan. 24. 12:00
 27/27 anonim ***** válasza:
Ja, jólvan, akkor ha én is elutasítást kapok egy lánytól, akkor soha többé nem kezdeményezek senkinél.
2017. jan. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!