Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapcsolatban élő férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban élő férfiak, akiknek a párja önbizalomhiányban szenved, gondoltatok már erre?

Figyelt kérdés
Gondoltatok mar olyanra, hogy ha eljátszanátok, hogy kicsit féltékenyek vagytok, esetleg egy-két barátot beszerveznétek ebbe, akkor jobban és nőiesebbnek érezné magát?
2017. jan. 23. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség. Ha valakinek ilyen baja van, akkor én magam ragyogtatnám, hogy kicsit feljebb hozzam az önbecsülését. Most ebből az jön le, hogy én szar vagyok, mert engem így is meg tudott szerezni, de ő nálam jobbra vágyik, és attól nőne az önbizalma, ha egy helyesebb srác próbálkozna nála? Itt valami nagyon nem lenne rendben, az tuti. 23/F
2017. jan. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az ilyen játékot meghagyjuk a tiniknek.
2017. jan. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor mit tesztek ilyenkor, hogy azt érezze, hogy ő kell nektek, hogy odavagytok ért és hogy nőies?
2017. jan. 23. 12:48
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező te alapjáraton vagy ilyen hülye vagy segítség kell hozzá? A játszmázásoktól nem lesz neki önbizalma. Komolyan mondom nem értem hogy lehet ilyen elcseszett konklúzióra jutni, az eszem megáll.


24/F

2017. jan. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

Kapcsolatban élő nőként: Komolyan elhiszed, hogy attól lenne önbizalmad, ha valaki udvarolna neked, a pasid pedig tépné a haját a féltékenységtől? Szerinted ettől lesz valaki jó nő?

Ne viccelj!


Ez vagy belülről jön (és akkor lesz aki legyeskedik körülötted akkor is, ha nincs beszervezve), vagy nincs.

Viszont a felesleges féltékenykedéstől nem lesz több önbizalmad, csak egy idő után besértődsz, hogy mennyire nem bízik benned. Akkor meg az lesz a bajod.

2017. jan. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha a párod neked kell önbizalmat adni neki... van egy olyan csodálatos ezköz hogy BÓK. Csodákra képes. Személyszerint nem szenvedek ego-ból hiányt, nem is bókol nekem sokat a párom, de mindig megvan a visszajelzès hogy vonzónak érezzem magam, még kócosan pizsamában is.
2017. febr. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!