Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nők! Szerintetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nők! Szerintetek a kapcsolatban élő nők hány százaléka menne bele/élne cuckold kapcsolatba (n)?

Figyelt kérdés
Mondjuk azok, akik legalább már 5 éve együtt élnek a párjukkal.
2017. jan. 20. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:
én ugyan nem
2017. jan. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

De most komolyan ki az a lüke' aki szereti nézni ahogy mással szexel a párja?

Nagyon kevés % ...

2017. jan. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy gyerekesek vagytok.

1.Egyrészt nem a kérdésre válaszoltok.

2.Ha ennyire felkavaró, nem kell a szexualitás témakört látogatni, túl erős ez nektek.

Nézzétek inkább a Repülő bocsokat a Minimaxon!

2017. jan. 20. 10:48
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekek ugye őszinték és ebben a korban még aránylag normálisak is....

Tehát ezt építő jellegű kritikának vehetjük'a kérdezőtől.

Megyek rajzfilmet nézni:XD

2017. jan. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem sokan, egyreszt keves kivetellel senki nem szereti szerintem, ha nezik szex kozben, masreszt ehhez az kell, hogy mar ne szeresse annyira a parjat, de akkor meg inkabb otthagyja, vagy titokban tart szeretot az elso indok miatt. A maradek, aki szereti a parjat es tetszene is neki az otlet, szerintem elenyeszo szazalek.

Engem sem igazan vonz ez a parkapcsolati forma.

2017. jan. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

1-2%

Ez is egy parafília, amit a normális emberek elutasítanak, pont mint a pedofíliát vagy a nekrofíliát.

Lehet, hogy hosszú házasság után egy-két ilyen alkalmat valaki bevállalna egy kis izgalomért, de ő sem élne ilyen kapcsolatban.


Egészséges önértékelésű már akkor elküld a búsba, mikor felveted neki. Ugyanis többre tartja magát egy tábla csokinál, amit körbe lehet kínálni a haveroknak.

Aki ebbe belemegy, az pedig elég távol áll az egészséges átlagtól.

2017. jan. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ez a Felnőtt párkapcsolatok kategória, es ezen felül van Szexualitás kategória. Tehát nem másokat kene szidni, hanem jo helyre kiírni a kerdesed, ha mar ezen vagy felháborodva.
2017. jan. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!