Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetseges hogy tetszem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetseges hogy tetszem a parom testverenek?

Figyelt kérdés
Szoval lassan mar 1 eve vagyunk egyutt a parommal,de valamiert azt erzem hogy amiota bemutatott a csaladjanak egyben a tesojanak azota tetszem a testverenek.Ha naluk alszom akkor mindig kovet a tekintetevel ha a baratommal elotte csokolozunk vagy ha csak jol erezzuk magunkat akkor o ideges meg duhos..A multkor naluk szexeltunk es a parom szobaja mellett van a tesoja szobaja es azota amiota ott egyszer szexeltunk azota furcsan viselkedik velem mintha haragudna ram a parom testvere.Lehet hogy hallotta hogy szeretkeztunk? Probaltuk hallkan csinalni de hat most na..:DA paromnak nem merem elmondani hogy a tesoja egyfolytaba bamul engem meg hogy furcsan viselkedik velem. Ez utan a szexes dolog utan a tesoja haza hozott egy csaj es ok is szexeltek,csak ok nagyon hangosak.A parom es en 19 evesek vagyunk es a tesoja meg 18 eves.
2017. jan. 23. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Benne lehet a dologban. Nem muszáj elmondanod a párodnak, de ha szükségét érzed, vagy téged zavar, akkor mindenképp szólj neki. Nem haragudhat meg érte, te csak a nyilvánvaló tényeket mondod el neki. Még azt sem kell hozzátenned, hogy lehet, hogy bejössz neki. (Hátha leesik neki magától. Ha nem, akkor utalj rá, vagy mond ki nyíltan). Nem mintha csinálhatna vele bármit, maximum beszél vele. Mást nem nagyon tudok tanácsolni, az én páromnak is van fiú tesója, de ők idősebbek is, és én abszolút nem is tapasztaltam még ilyet.


19/L

2017. jan. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, én is éreztem már ezt egy volt barátom tesóján. De szerintem addig nincs gond, amig szóvá nem teszi, vagy nem akar tőled valamit.
2017. jan. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!