Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tehet az ember, ha üresnek...

Mit tehet az ember, ha üresnek érzi magát?

Figyelt kérdés

2016. szept. 17. 22:14
 1/9 anonim válasza:
74%
Én ajánlom a sportot ;)
2016. szept. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Eljár helyekre, sétál . Átgondolja a dolgait. Új emberekkel ismerkedik meg. Több időt tölt a szeretteivel. Új hobbiban probalja ki magat:) összeségében kilép a komfort zónájából hogy új érzések betölthessék az ürességet.
2016. szept. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszotokat!
2016. szept. 17. 22:45
 4/9 anonim ***** válasza:
Én emberekkel beszélgetek, vagy beteg dolgokat csinálok /nézek hogy ne érezzem magam üresnek.
2016. szept. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igenembert játszom, kimegyek a természetbe, feszegetem a határaim. Kirúgom magam az ágyból/otthonról, bár az néha nehezen ment.

Örvendek minden apróságnak. Ha süt a nap, ha úsztam egy jót-ha meztelenül az mégjobb-, ha biciklivel gyorsabb vagyok, mint a metró, ha van egy olyan esőruhám, ami nem ázik át, ha megnéz egy madár, ha befúj egy falevelet a szél az ablakon, ha hallok új dolgokat azzal kapcsolatban ami érdekel, ha gyerekekkel beszélgetek, sorolhatnám.

Ezek közül csak az esőruha került pénzbe, 2990ft.

2016. szept. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha üresnek érzed magad, akkor azt jelenti, hogy változatnod kell az életvitetlen...

Látod, te is érzed, hogy ez így nem a legjobb, azért is tetted fel a kérdést!

2016. szept. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igyekszem. Szabadidőmben igyekszem minél többet kimozdulni, kirándulni, sokat olvasni, hogy megtöltsem azt az űrt, amit éreztem. A sportoláson is gondolkodtam, az csak néha jön össze... Ennek ellenére vannak olyan napok, amikor hiába próbálkozom ezekkel, nem sikerül. "Nem tudom magam kirúgni az ágyból", hogy átlendülhessek. Ma már jobb napom van, mint tegnap. Jó lenne átvinni az egyik nap energiáját egy másik napra. :)
2016. szept. 18. 14:14
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát azzal békélj meg, hogy lesznek szar napok is, nem tudom milyen lehet folyton elégedett, boldog lenni. A zseniknek sincs állandóan jó napjuk.

Csak ne legyen túlsúlyban a rossz, jó irányban haldsz. Én most kinéztem egy Jeet Kune Do tanfolyamot, fingom nincs miből teremtem elő rá majd a pénzt, de valahogy lesz:)

Mióta megtanultam, elfogadtam-nehezen-hogy vannak szar napok is, mintha nem is lenne olyan szar.

2016. szept. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Sajnos mindenkinek vannak problémái és üresnek érzi néha magát, és sokszor még az emberek is rátesznek. Igazából néha fent, néha lent.. Ha nem lenne rossz az életedben, akkor a jót sem tudnád értékelni. Inkább próbáld magad olyan emberekkel körbevenni akik feltöltenek és értékeld minden pillanatot, mert sajnos valaki egyik pillanatrol a masikra veszti el a szerettét és el sem tud tőle búcsúzni vagy épp hány ember tér haza most egyedül az üres házba. Gondolom van egy szerető családod/párkapcsolatod. Értékelj minden egyes csodás perced amit akár ha a szabadban is töltesz. Nekem sokat szokott segíteni egy forró fürdő akár vagy egy kiadós séta és gondolkozok az élet dolgain. Jelenleg nekem is vannak problémáim a párom szüleivel mert ok nélkül bántanak de próbálom figyelmen kivül hagyni mert tudom hogy azt kell értékelnem amim van és nem azon kell siránkoznom mim nincs. :)


24/L

2016. szept. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!