Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, ha egy lány sokat költ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha egy lány sokat költ?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben magamhoz képest jól keresek, úgyhogy van félretett pénzem, amiből utazgatok barátokkal, szórakozok.

Jó minőségű, egészséges kajákat veszek, szép ruhákat, drága natúrkozmetikumokat.

Az albérletben (hárman lakunk) is szépek a kiegészítők (pl. eredeti printek grafikusoktól), designer cuccok itt-ott.

Úgy érzem kicsit, mintha ez így a jó tanulás/eddig szorgalmas munka jutalmazása lenne.


Sokaknak viszont úgy látszhat, hogy a szüleim toltak mindent a valagam alá.



2017. jan. 24. 22:15
1 2
 1/12 Estádio de Felchút ***** válasza:
46%

Dehogyis baj, cic-mic :)

Költs nyugodtan.

Magyarország jobban teljesít.

2017. jan. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

Tök mindegy, lány-e vagy fiú.

A sok mindig relatív. Az a nem sok, ami mellett még tudsz félretenni is. Ha minden pénzed elvered és nem nő a félretett, akkor sokat költesz, amúgy nem.


Mit tolnak a popód alá, amikor 3-an éltek egy albérletben?

2017. jan. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
19 vagyok egyébként.
2017. jan. 24. 22:25
 4/12 anonim ***** válasza:
37%
Ohh semmi gond, az olban a tyuk is sokat kolt, azt lesz is a tojasbol finom csirke
2017. jan. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%

Ha téged a költekezés boldoggá tesz, csináld. Ha biztos állásod van ami ezt hónapról-hónapra fedezi és nem kell attól félned, hogy ez az életszínvonal romlásnak indul akkor minden rendben. Csak ne szállj el magadtól és ne nézz le olyanokat akik nem tehetik meg ugyanezt.


A pénz a világ fő mozgatóeleme, ez tart életben és sajnos sokaknak ez veszi el az életét. Használd ki a lehetőségeid amíg csak lehet. Én így idegenbe sem, de ha a barátod lennék sem fognálak vissza.

20F

2017. jan. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
39%

Hova utazol? Fapadossal pár napra Milánóba, wellness vagy a Balatonra?

Szórakozásra mennyit költesz? Egészséges kaján mit értesz? Szép ruha..Márka, árfekvés? Drága natúrkozmetikum...khm azok nem is olyan drágák még a legdrágábbak sem de melyikre gondolsz? Designer cucc kiegészítő? Irj konkrétumokat számokkal, megnevezésékkel. Mindenkinek más lehet mindaz amit leírsz. Nekem egy 20.000 cipő olcsó de lehet másnak nagyon drága..Érted?

2017. jan. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 llorTllorT ***** válasza:
nekem például nem baj amíg nem az enyémet költöd. vidékről jöttél?
2017. jan. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nekem, ahonnan jövök, egy kb. 80 eurós ruha elég drága.

A wellness unalmas, a nyáron voltunk a Balatonon, Olaszországban pár helyen vonattal és Szlovéniában barangolni.

A szórakozás többnyire koncertek meg heti 2-3 kocsmázás, ahol nem szorulok olcsó sörre már.

Egészséges kaja tekintetében meg sok friss zöldség/gyümölcs, tk. pékáruk, ilyesmi.

2017. jan. 24. 22:37
 9/12 anonim ***** válasza:

A designer cuccokkal vigyázz.

[link]

30/f

2017. jan. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha nem tőlem várnád el a költekezést, nem zavarna.
2017. jan. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!