Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, mit gondoltok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mit gondoltok, ha netes ismerkedéskor a lány smink nélküli, kifejezetten előnytelen, pattanásos fotót küld magáról, mondván, hogy így a fair akkor is, ha egyébként mindig sminkel?

Figyelt kérdés
2017. jan. 23. 09:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapján ítélném meg a külsejét első benyomásra. Hogy ez most jó, vagy rossz a lánynak, azt majd ő fogja eldönteni.
2017. jan. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1.: miért, az jobb lenne, ha egy szépen, izlésesen sminkelt, nagyon előnyös fotót küldene?
2017. jan. 23. 09:29
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem a netes beszélgetés helyett inkább találkozni kéne és megismerni a másikat rendesen. Élőben úgy is kiderül,hogy hogyan néz ki a másik stb.
2017. jan. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3.: ez teljesen igaz, de találkozás előtt szoktak az emberek fotót cserélni (főleg a férfiak szorgalmazzák)
2017. jan. 23. 09:51
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Azt, hogy legalább őszinte (már ha tényleg ő van a képen. Ettől még lehet, hogy nem fog tetszeni külsőre...
2017. jan. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy senki nem vágja maga alatt a fát ha a másik tettszik neki....

Mert ez egy ilyen lépés...

2017. jan. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az az ideális, ha több képet küld. Legalább 2 kell, egy szemből és egy akármilyen más szögből. Egy csinos, hogy a legelőnyösebb oldalát mutassa, egy pedig legyen átlagos kirándulós vagy hasonló. Az egyik teljes alakos legyen.


Szerintem sem kell előnytelen képet mutatni magunkról, hiszen ennyi erővel zsíros hajjal, gennyes pattanással, szőrös lábbal és hónaljal szedetlen szemöldökkel grimaszolva is fotózhatná magát a csaj, hiszen az is ő.


Mutasson egy csinos képet, ahogy a randin látná az ember, és egy simát, amilyen egy barátnős programon lenne. Betegen és felkelés után ritkán látja az ember, ezért az nem mérvadó.

2017. jan. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem elvárás, hogy mindig jó formában legyen, sőt, a hétköznapi énjére inkább kíváncsi vagyok, mint a kirittyentettre.


Pont most ltátam 9gagen ezt:

[link]

2017. jan. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!