Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a népszerű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a népszerű srácoknak mindent lehet, a kevésbé népszerűeket meg ugyanazokért a dolgokért elküldik, letiltják a lányok?

Figyelt kérdés

Pár éve voltam én is nagyon népszerű, és imádtak a lányok a "bunkó" dolgokért is mert milyen határozott vagyok, stb. Olvadtak értem.


Most néhány szerencsétlen esemény miatt gyakorlatilag értéktelen senki lettem, és azt vettem észre, hogy meg kellett változtatnom a személyiségemet mert a régi személyiségem miatt sorra tiltottak, távolodtak el tőlem az emberek. Kikérték tőlem, hogy ezt hogy képzelem.

Pedig régen nem hogy nem volt probléma de ugyanazok az emberek pont ezek miatt a dolgok miatt kedveltek, mert én "kimondom a dolgokat" "határozott vagyok"


Aha.

most meg "te mit képzelsz magadról XY?" és letilt


2016. nov. 30. 05:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%

Mi az, hogy pár éve népszerű voltál most meg nem? Mi vagy te valami sláger, ami kiment a divatból.. vagy mi?? Ilyen nincs, hogy valaki népszerű volt, de már nem az.

Te vagy soha nem voltál népszerű, csak annak hitted magad, mert aki tudja, hogy a jó időben jól elejtett szavakat hogy kell használni az nem fog ilyen kérdést kiirogatni.

2016. nov. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Az engem is érdekelne, bár tippjeim vannak.
2016. nov. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
10%

Figyelj, ezektől a nőktel a nőktől másra ne számíts. Azt mindenesetre elmondhatom, hogy féroként egzisztenciát veszteni, tartós betegségben szenvedni, lelki problémákkal küzdeni egy nő számára oylan súlyos arcvesztés, hogy konkrétan megkérdőjelezik még azt is hogy miért élsz.

Személyes tapasztalom van erről kettő is.

2016. nov. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%

TE vagy a nyomorék... azért mert párszor bejött valami lépésed, attól még nem lettél menő.. ha az lettél volna tudnád, hogy mit tegyél, hogy újra menő legyél és lazán kezelnél mindent, úgy, hogy a te javadra szolgáljon anélkül, hogy ezt bárki érzékelné.. de gondolom, most nem érted miről beszélek.... De mivel nem tudod, mert nincs ennyi logikád sem, ezért kétlem, hogy valaha is menő voltál.. max a te képzeletedben történt ez meg csak.

Most ezért koppant nagyot a lelkeden az igazság.

2016. nov. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
23%

"ha az lettél volna tudnád, hogy mit tegyél, hogy újra menő legyél és lazán kezelnél mindent, úgy, hogy a te javadra szolgáljon anélkül, hogy ezt bárki érzékelné2


Túl sok hollywoody filmet nézel, és túl sok női magazint olvasol. Senki sem gép. Senki sem "csak" egy karakter. Nem egy klisé stb.

2016. nov. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
63%
Jól van.. :) Na erre mondtam... ha értenéd, akkor nem írtál volna ilyesmit. Ennyit erről.
2016. nov. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%
nagy volt az arcod most meg koppansz? jajj szegény. lehet ráuntak, soha sem csíptek annyira és azok miatt a bizonyos események miatt kijött rajtuk. ne legyél paraszt (pesti féle)
2016. nov. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha nekem írtad, akkor jelzem, valóban nem értem, miért irtál ilyen hülyeséget.
2016. nov. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

8. a probléma inkább az, hogy ha valóban nem bírták korábban, akkor miért játszották ezt meg (itt nőkről ir egyébként)

Mik azok a körülméynek, amik arra késztetnek egy nőt, hogy puncsoljon egy kőbunkó idiótának, és mik azok amik arra, hogy kiröhögje? Szerintem ez elég fontos kértdés, mert viszonylag gyakori jelenség.

2016. nov. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
Gondoldom, tiniként a tini lányoknak omponált, most meg felnött(ebb)ként a felnött nök idétlennek tartják a tiniviselkedést meg nagyzolást.
2016. nov. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!