Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vásároltam egy új autót...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vásároltam egy új autót magamnak és most a barátom rendszeresen elvinné mint ha csak az ővé lenne, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nekem eddig nem volt autóm, de nagyon szerettem volna már (jogsim van). Lett egy kis pénzem igy tudtam vásárolni egy kisautót magamnak. A barátommal négy éve vagyunk együtt, neki húsz éve van már autója. Amióta megvettem ezt a kis dízelt, mindig evvel menne mert alacsony a fogyasztása. A problémám az hogy nekem soha nem adta oda az autóját amióta együtt vagyunk,fel sem merült benne a gondolat. Én miért adjam oda neki? Mellém nem ül be, mert egy nő mellé nem ül az anyósülésre. Eddig is az ment hogy ami az enyém az közös, ami az ővé az csak az ővé és el kellett kérnem mindig.
2016. nov. 7. 21:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Miért hagyod?! Megmondod, hogy nem, és kész.
2016. nov. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
kérd el tőle az üzemanyag árát :PPPP
2016. nov. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Ne hagyd! Az a tiéd. Mond neki, hogy ő se adta oda az övét, te sem adod a tiédet, így fair. Az, meg hogy nem ül be nő mellé elég nagy baromság. Szerintem ha az átlagot nézzük, a nők jobban vezetnek mint a férfiak, mert a férfiak folyamatosan csak menőznek az utakon, előzgetnek felelőtlenül, mert azt hiszik, akkor menők.
2016. nov. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
WTF?? Miért lennék luxusk.u.r.v.a?? Ezt kaptam privátban..
2016. nov. 7. 21:53
 5/17 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon enyhén fogalmazva:-)

Menekülj, amíg nem késő, de komolyan.

Nem Pár! sic! kell neki, inkább --cseléd--bocs:-)

F/31

2016. nov. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
98%

Miért vagy együtt egy olyan emberrel, aki számára te nem vagy egyenértékű? Nekem még nem is azzal lenne a bajom, hogy nem adja ide a kocsiját, mert van ilyen, félti, ő szeretné csak vezetni, oké.

Na de egyrészt, nem adnám oda akkor az enyémet, használja a sajátját, másrészt mi az hogy ő nem ül be egy nő mellé az anyósülésre? Nálam gyakorlatilag itt repült volna..


NEm ezért az egyért, hanem mert nyilvánvalóan egy hímsoviniszta pcs, és egészen biztos, hogy ez az élet minden területén megmutatkozik valahogy.


Nekem nem kéne egy ilyen alak, de te tudod.

2016. nov. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Álj ki magadért,elég szomorú h ilyen a felfogása. Szerencse én pasim nem ilyen,amig nem volt nekem adig odaadta az egyik kocsiát.

Elég önző a pasid.

Rakd el a kocsikulcsokat és kész.

N24

2016. nov. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
97%

Minek vagy egy olyan taplóval,aki nem osztja meg veled azt,amije van,de tőled elvárja ezt??

Níkem is volt ilyen pasim! Egy önző féreg,lapátra való! Repült is!

2016. nov. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
* nekem
2016. nov. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne add oda neki. Mondd meg neki hogy sokszor jol jott volna ha o odaadja a sajatjat, de most mar neked is van. Es a tied, nem az ove.
2016. nov. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!