Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha két ember akarja egymást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két ember akarja egymást de végül nem lesznek együtt akkor az az akaras elfog múlni?

Figyelt kérdés

Szimpatikusak vagyunk egymásnak , tetszunk egymásnak, kimondta hogy nekem te kellesz , én nekem is ő kell. Csók volt köztünk novemberben de azóta nem találkoztunk mert nem tudjuk megoldani.

Én már ehhez a dologhoz nem fuzok sok reményt hiszen ha tényleg kellenek neki nem bírna ki lassan 3 hónapot nélkülem.

Én azóta megbolondulok....

Szóval szerintetek ez az érzés eltud múlni?


2017. jan. 27. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg annyira akarnátok, akkor nincs olyan, hogy nem tudjátok megoldani. Vagy illető azóta elment Mozambikba epret szedni egy internet nélküli kunyhóba 10 dollárral a zsebében, hogy olyan lehetetlen találkozni?
2017. jan. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez hosszú
2017. jan. 27. 19:48
 3/8 A legrosszabb ***** válasza:
24%
Persze, hogy el fog múlni. Az idő mindenre a legjobb sebtapasz.
2017. jan. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát, akkor annyira mégsem akarjátok, és semmi gáz nem lesz a felejtéssel.
2017. jan. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha elmondanád miért nem tudtok találkozni akkor talán tudnánk segiteni...

-_-....


És igen,elmúlhat nagyon lassan.

2017. jan. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha kakilnod kell, de nem akarsz, attól még el fog múlni?
2017. jan. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Remélem igen. Amúgy, x év házasság után el szokott múlni.
2017. jan. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a nagyon erős vágyakozást legfeljebb eltemeti az ember magában. Saját példám alapján legalábbis. Ugyanis én is voltam a te helyzetedben. Ennek ellenére én is úgy gondolom, hogy nem voltunk mégsem a legmegfelelőbb emberek egymás számára, ha nem tudtuk megoldani. De néha ha valami nagyon előhozza az emlékeket, akkor még a mai napig is elszomorít, hogy nem úgy alakult, ahogy szerettem volna....
2017. jan. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!