Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mi erről a véleményetek? N

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi erről a véleményetek? N

Figyelt kérdés

Természetesen azokhoz szól a kérdésem, akik használnak valamilyen közösségi oldalt.


A legtöbb ismerősöm elég gyakran rak ki képet a gyerekéről, minden pici eseményről alkalmával. Pl. "2 hetes lettem", "1 hónapos" stb. Elhiszem, hogy büszke szülő(k), meg a gyerkőcök is aranyosak. Igazából 1-2 családi kép rendben is van. De valamiért én ezt nem tartom feltétlen olyan jó ötletnek. Lehet én bennem van hiba, túlkombinálom. Valahogy én félteném ennyire "mutogatni". Nem, nem azért mert képernyőn keresztül szemmel verik meg hasonló hülyeségek. Egyszerűen buta dolognak tartom ezt a teljes kiteregetést.


Ti mit gondoltok erről?


2017. jan. 27. 20:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is butaság boldog-boldogtalannak mutogatni a privát szférádat, dolgaidat.

Ez a "mindent kiposztolok" kissé feltűnési viszketegségre vall.

2017. jan. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Egy csomó ember eléggé megbolondul, ha a gyerekéről van szó, és átmegy turbómami-üzemmódba. Az elvetemültebb egyedekből lesznek az oltásellenesek meg a grabovoj-számmisztikások.


De ez mindig is így volt, csak az internet előtt a családi fotóalbumokat kellett végignézegetni minden egyes rokonlátogatáskor.

2017. jan. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Egyet értek ez hülyeség...sokan túlzásba viszik és dicsekszenek.
2017. jan. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Megvetem és ki nem állhatom az ilyen buta embereket.
2017. jan. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
Csak a cukormazat raknak ki az ilyenek. A melyben pont olyan problemak vannak naluk is tobbnyire, mint barki masnal. Csinalnak egy "kirakatot", ahol ok a boldog szep csalad, mikozben tobbnyire tok atlagosak. Hazudnak maguknak, a kornyezetuknek meg irigyseget meg kisebbrendusegi erzest okoznak, pedig inkabb szanalmasak.
2017. jan. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Két lányom van, rájuk vagyok a világon a legbüszkébb, de ki nem állhatom az olyan embereket akik a gyerek minden mozzanát kiposztolják.
2017. jan. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szanalmas, kb azt kozvetiti, hogy a kolyken kivul semmi masrol nem is szol az elete.
2017. jan. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 llorTllorT ***** válasza:
0%
hagyd mutogassa az ővé.akinek nincs gyereke az a kutyáját mutogatja.aki egymagában vénül meg az szelfizze magát és csücsöriccsen a világra. így van ez,beteg a főld.
2017. jan. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem csak hogy butaság, de veszélyes is.

Én már nem egyet jelentettem.

2017. jan. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én igazat adok a kérdezőnek. A gyereknek ez ciki lehet majd, ha felnő. Aztán meg ez a mutogatás annyira kifelé szól és sokszor nincs mögötte csak egy nagy luftballon.

Én meg még ráadásul úgy is vagyok vele, hogy a saját gyerekeim tetszenek, de másoké nem. Tudom nem szép dolog, de nem tudom szépnek látni más gyerekét. Ha meg még a pofámba is nyomják minden nap, akkor meg különösen nem.

2017. jan. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!