Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen okból lehet fent egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okból lehet fent egy olyan nő társkeresőn, aki kapcsolatban van, illetve ki is írja az adatlapján h kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2017. jan. 28. 13:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Egoboost, "Csak azért vagyok fent, mert itt írok a drágámnak" , szórakozás stb. ilyenek.
2017. jan. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Én egy ideig voltam fent egy rock társkeresőn, aminek az volt a profilja, hogy nem csak társ, hanem barátkeresésre is van. Szerettem volna hasonló barátokat találni, mert nehezen ismerkedek. Direkt kiírtam, hogy csak barátokat keresek, van kapcsolatom, de kb egy nap után letöröltem magam, mert a férfiak nem olvassák el a bemutatkotást, csak megnézik a fotót és már rögtön írnak is...
2017. jan. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%
Lehet, hogy rossz a kapcsolata, csak gyáva kilépni belőle, majd csak akkor, ha jön egy "jobb" és "biztosabb" parti. De lehet, hogy egyszerűen csak élvezi húzni a férfiak agyát, vagy magamutogató típus, mint a fb-ringyók, akiknek van barátjuk, mégis telepakolják a netet a csücsörítős, pucsítós, csecskitevős képeikkel, hogy minél többen figyeljenek rájuk, és minél többen csorgassák a nyálukat.
2017. jan. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
35%

Nem valószínű, hogy emberi aggyal felfogható okból :D lehet, hogy ha megkérdezed tőle, kékhalált kap, és összeomlik.


Amúgy én már olyat is láttam, hogy párként (!) regisztrált valaki társkeresőre, közös kép volt a profilkép, a név meg X&Y. Na erre varrjál gombot :D

2017. jan. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%
Egónövelés céljából, vagy azért, hogy találjon a párjánál jobb képű pasit.
2017. jan. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%

És a sok házas pasi?


Ego növelés? Hülyeség. Kinek növeli az egoját az, ha minden kanos idióta ráír?

2017. jan. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
33%
#6 Hát a csajnak, írnak százan hogy "de szép vagy" "micsoda hölgyemény" "Csinos vagy" meg az ehhez hasonló marhaságok, a sok szexre invitáló üzenet mellett, még ha a lány csak néz bambán, de akkor is jól esik neki, hogy mennyire kelendő, csak úgy bomlanak utána a pasik.
2017. jan. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy harmadikat keres.
2017. jan. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Voltam fent/vagyok fent! de csak mert pár ismerősömmel beszélgetek és nem kimondottan társkereső az oldal
2017. jan. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
Szeretőt keres.
2017. jan. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!