Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, titeket mennyire zavarna kapcsolatban, ha a párotok nem tudna eljutni a csúcsra?

Figyelt kérdés

(Inkább a kapcsolatra való hatásai érdekelnek, ezért a párkapcsolatok témába raktam)

Szóval ha a partneretek nem tud elmenni soha, az titeket zavarna? (Feltéve, hogy egyébként élvezi és kívánja az együttlétet) Vagy tolerálnátok? Vagy csak egy darabig tudnátok elviselni? Esetleg szakítóok? Vagy nem is érdekelne? Magatokat hibáztatnátok? Mit éreznétek?


2017. jan. 27. 10:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
71%
Hát az enyémet nem zavarja
2017. jan. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Az enyémet nagyon zavarja, amikor nagy ritkán nem sikerül kielégítenie. Mindig szomorkodik és magát hibáztatja, hogy mennyire béna, de legközelebb próbál a kedvemre tenni, és kétszeres erővel igyekszik :D Édes :)


Ha rendszeres, sőt, általános lenne a kielégületlenségem, szerintem nagyon magára venné. Direkt emiatt nem hiszem, hogy szakítana, de férfiasságába vetett hitét szerintem nagyon megrendítené, ami biztos, hogy előjönne más területein is a kapcsolatnak (pl féltékenység, vagy simán csak önbizalomból fakadó viták-veszekedések, ilyesmi).

2017. jan. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Engem zavarna, és persze, magamat hibáztatnám.
2017. jan. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%
Szakítóok. volt is ilyen..
2017. jan. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
:(
2017. jan. 27. 10:33
 6/23 anonim ***** válasza:

Nagyon. Volt ilyenben részem, főleg magamat hibáztattam, bár a korábbi barátnőknél nem volt probléma (és azóta sem). És igen, szakítás lett a vége. :/


30F

2017. jan. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
De akkor soha ne legyek kapcsolatban? :( A mostani páromat állítása szerint nem zavarja, de nagyon félek, hogy vagy mégis zavarja csak nem mondja, vagy ha még tényleg nem zavarja, majd fogja, ha továbbra se megy, márpedig nem fog menni :(
2017. jan. 27. 10:42
 8/23 anonim ***** válasza:

pontosan aki magát hibáztatja miért teszi ??

Ha mondjuk van referenciaértéknek 10 partner ebből 1 nél volt gond, akkor nem lehet hogy abban az 1 ben van a hiba, nem abban aki a hibát nem tudja elhárítani ??

2017. jan. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Ha így állsz hozzá, akkor nem is fog. Magadat kell megismerned, hogy mit szeretsz, próbálkozni, gyakorolni. Sokat maszturbálni, hogy legalább abból ki tudj indulni, mi az, ami bejön, és ebbe az irányba vezetni a párod. Ha eldöntöd magadban, hogy márpedig ez nem fog menni, akkor valóban nem is fog, mert az orgazmus (nőknél) fejben dől el.


Amúgy, nem biztos, hogy szakító ok mindenképpen, ha a párod azt mondja, nem zavarja, sokat beszéltek róla, megérti, türelmes, próbálkozik és mindemellett nem zárkózol el a szextől sem, akkor max sikerélménye nincs a kérdésben, de ez még mindig a jobbik eset. Sokan vannak, hogy nem élnek át orgazmust és így nem is szeretik a szexet, nem kívánják, nem akarják, és így persze, hogy a pasi dobbant mellőlük.

2017. jan. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

persze hogy zavarja..

Most tudom buksisimogatás, ne légy szomoru nem lesz gond-ot kellene mondanom, de akiket ismertem embereket mindenkit zavart.. ait nem ismertem az is, hetente dobálják föl ide is a kérdéseket emiatt.


De.. Lehet esélyed hogy olyan férfival vagy akit igazából ez nem érdekel.. Lehet hogy azért mert nem érdekli hogy mi van veled, lehet hogy mert csak ugy érdektelen erre.

Ezért effektiv lehet párod, de azzal illik tisztában lenni, hogy az esetek nagy részében ez negatívan hat egy párkapcsolatra

2017. jan. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!