Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolhat egy gimis lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhat egy gimis lány arról, ha valaki randira akarja hívni? Befolyásolják a többiek?

Figyelt kérdés

Röviden fogalmazva megismertem egy csajt a myvipről, felvettem msnre, dumálgattunk egy kicsit, mondtam hogy szimpatikus, meg úgy voltam vele, hogy 20 éves vagyok, amúgyis azt teszek már amihez kedvem van, így hát megkérdeztem hogy akar e talizni velem.

Mindössze a városi kollégium melletti tiszaparti töltésre beszéltük meg, de elkezdett dumálni valamit hogy ő " nem szokott ismerkedni úgy, az összes idejét a barátnőivel tölti, és visszautasit minden kapcsolatot ", hehe ez mind szép, meg egyértelműen elmondtam a csajnak, hogy szerintem semmi rossz nincs abban ha legalább élőben is megismer, jó kis délutáni magán program, nem kell a kezét fogni hogy pasizzon... meg hogy a szerelem a barátságból alakul(hat). Erre elkezdett nekem esni hogy okoskodok, meg ez idegesiti, majd azonnal bocsánatot kért hogy ne haragudjak stb, és mondtam neki, hogy hát ezt jól elbaszta mert most már elment a kedvem az egésztől :D

meg mondtam hogy már tökmind1 az egész, éppen most bukott be egy korához passzoló érettebb fősulis srácot, szal ez van :D

Ám engem különösebben nem izgatott a dolog, nem is éltem bele magam, 3-4x beszéltünk msnen, és úgy voltam vele mint a Mekizéssel... vagy megyek vagy nem :)

Szal jól felbaszta az agyát a csaj, letörölt msnről, levette a kiírását, csak mert közöltem vele, hogy "a beszólása" miatt most untam rá. A csaj 16, gimis.


Ami kimaradt: természetesen arra számítottam, hogy a barátnőinek elmondja hogy mit akarok, szerintem irigységből lebeszélték rólam :D xd


2010. máj. 6. 18:26
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Most volt egy kib*szott jó buli a fősulin, amin ott voltunk, a tulajjal megdumáltam, hogy a csajomnak a karszalag ingyen legyen, valamint foglaltattam magunknak asztalt és a pultos mondta hogy az új csajom bármit fogyaszthat, a Club vendége, és a barátnője is, akit hozott magával, állati volt az egész éjszaka :DD

Bemutattam a haveroknak is őket, meg egy fergeretegeset buliztunk meg piáltunk :D

Közben végig az ölemben ült, nagyon jól nézett ki, és felhívott minket 00:40 körül ez a 16 éves kolis csaj, és a csajom vette fel, kiröhögte telefonba meg elküldte a pics*ba, akkorát röhögtünk az asztalnál :DD

Végefelé meg megköszönte a kiscsaj, hogy elintéztem, hogy gimis léttére fősulin bulizhasson velem, és smároltunk :P:P


Nemsokára megyünk fürdőbe is :P

2010. máj. 19. 14:29
 22/29 anonim ***** válasza:
Te aztán tudsz rizsázni :D
2010. máj. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Én és a másik válaszoló követni fogjuk a kérdést még nagyon sokáig. Majd számolj be továbbra is a fejleményekről.
2010. máj. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Most azt hiszitek, hogy kamuzok, de nem :)

Ám meg nem is ez a legérdekesebb fordulat, hanem az, hogy végig ellenem drukkoltatok, és mégnagyobbat szólt ahogy koppantatok páran :P

A legédesebb az egészben, hogy a csajnak pont a barátnője aki lebeszélte rólam, jött össze velem a háta mögött :D

ÉS NEM BÁNTAM MEG SEMMIT!!!!!!!!!!


IMÁDOM EZT AZ ÉLETET! :DDD

2010. máj. 19. 16:22
 25/29 anonim ***** válasza:
ha fele igaz lenne.... xD
2010. máj. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
58%
Az írásod alapján és az sem nézem ki belőled hogy fősulira jársz. Vagy valami nagyon béna szak lehet...
2010. máj. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
fősuli...mintha most szalajtották volna...
2010. máj. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
ELTE Társadalomtudományi Kar - Politológia szak, 2. évf.
2010. máj. 19. 23:48
 29/29 A kérdező kommentje:

Most már biztos, hogy járunk!!!! :)

Tegnap velem aludt :P

Ma meg arra keltem, hogy még reggelit is készített magunknak :P

ÁÁÁÁÁÁÁÁ imááádom ezt a láááááányt!!!

2010. jún. 3. 12:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!