Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiányzik ilyenkor ennyire?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiányzik ilyenkor ennyire?

Figyelt kérdés
Egy órája ment el a barátom, de már most rettenetesen hiányzik. Ne értsetek félre, nem hiányzik minden nap minden percében, de mi csak hétvégente tudunk találkozni, péntek délutántól vasárnap délutánig vagyunk együtt. És ilyenkor olyan rossz, nézem az órát egész ebéd után, hogy mennyi időnk van még, aztán kikísérem, még integetek az ablakból, és utálom a napnak ezt a részét meg ami utána következik... Utána olyan fura, hogy nincs itt a szobámban. Eltudom foglalni magam, de nem is tudom, vele minden jobb, még a sorozatnézés is. Ez már egy jó fél éve így megy, két és fél éve vagyunk együtt, de régen nem volt ez, persze hiányzott akkor is, de nem ilyen szinten. Ilyenkor a vasárnapom maradék része a szomorkodásé, ebből adódik hogy vasárnap éjjel vagy nem alszom, vagy nagyon rosszul alszom. Szerintem hétvégék után feltöltődve kellene éreznem magam, nem pedig így. A hét többi napján amúgy nem vagyok így, még most se hiányzott annyira, pedig betegen voltam itthon egész héten, szóval lett volna időm ezen agyalni. Vasárnaponként meg olyan rosszul érzem magam, mert elmegy a barátom, és én 2 perccel később nem tudom ugyanazt csinálni nélküle amit 3 napig vele csináltam. Tudom, lesznek páran akik azt mondják, hogy betegesen kötődöm hozzá, de újra csak kiemelném, hogy a hét többi napján nem vagyok ilyen levert emiatt, csak nem tudom mit kezdjek ezzel, hogy ne teljen így minden vasárnapom. Van valaki még így? Tanácsok?

2017. jan. 29. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ismerem az erzest. Mi havonta 3-4 napot tudunk egyutt tolteni, es az elmult masfel evben mar megszamlalhatatlan repulon es repteren ucsorogtem felig sirasra allo szajjal :'). Es utana meg 1-2 napig ilyen, aztan egy het mulva beall minden megint, es csinalom a dolgaimat.
2017. jan. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon aranyos vagy, hogy ennyire szereted. Szerencsés a srác ;)
2017. jan. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Uhh nagyon sajnálom, a te helyzeted még rosszabb :( Hétfőtől már nekem is jobb, suliban elvagyok foglalva, de mint írtam most itthon voltam egész héten, és mégse hiányzott annyira a barátom, de amikor elmegy, akkor én nem tudok azonnal visszazökkenni abba az állapotba, hogy na akkor most újra foglaljam el magam egyedül
2017. jan. 29. 16:57
 4/5 A kérdező kommentje:
#2 hát köszi, ő is ezt mondja, de ettől nekem nem jobb :( :D
2017. jan. 29. 16:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak annyi, hogy par napra ki vagyunk "ragadva" abba a helyzetbe, amit nagyon szeretnek tobbszor megelni, es utana nehez visszazokkenni "alombol valosagba" :).
2017. jan. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!