Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Iszonyúan hiányzik, ti ilyenko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszonyúan hiányzik, ti ilyenkor mit csináltok?

Figyelt kérdés
Távkapcsolat. Igyekszünk minden héten, de legalább két hetente találkozni, most sikerült megoldani 4 napot együtt, most meg annyira kimondhatatlanul hiányzik, hogy elbőgöm magam!

2014. nov. 3. 18:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Ne sajnáltasd már magad! Neked legalább van valakid.
2014. nov. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Jaj, sorstárs! Nos, skype ezerrel, illetve telefon, amikor pedig lehetőségünk van rá, folyton együtt vagyunk!! :)

Én is sokszor vagyok nagyon szomorú, mert borzasztóan hiányzik, nekem ilyenkor még jól is esik kisírni magam, esetleg szólok neki, hogy ez van, és akkor megvigasztal :)

Szóóóval nálam Ő a megoldás főként :)

2014. nov. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem sajnáltatom.

De ez egyszerűen kínzó. Nem tud semmi lekötni, folyton rá gondolok, meg milyen jó lenne ha ott lennék vagy itt lenne, és ekkor jön a sírás érzés.


Nagyooon hiányzik!!!

2014. nov. 3. 18:30
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor sírj, ha jólesik
2014. nov. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Általában szorongatom és szagolgatom a pólóját perverz módon, vagy más itt hagyott cuccát, de most az sem tud nyugtatni, mert most nincs itt semmije! :(


Szerelem... :)

2014. nov. 3. 18:32
 6/12 A kérdező kommentje:

Mára kialudtam azt a szörnyű érzést.


Ennek ellenére én azt mondom a távkapcsolat ezerszer jobb egy normál kapcsolatnál!

2014. nov. 4. 13:47
 7/12 anonim ***** válasza:

Ismerem az érzést, kb másfél éve vagyunk így távol egymástól, heti-kétheti találkozás, és amikor kicsit hosszabb időt el tudunk tölteni együtt, az annyira jó, és közvetlenül utána a legrosszabb. Nem tudom, hogy lehet, de valahogy mindig túl kell élni-aztán pár nap múlva én spec mindig előrenézek és várom a következő talit.

A sírás jót tesz, jót tehet még, ha utána tudtok telón/skypen beszélni, hogy ne legyen annyira éles az átmenet az együttlétből a hiányba.

2014. nov. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Tegnap este olyan jó volt, hogy csörög a telefenom, mondom melyik már az megint?



És mikor érte nyúltam olyan mérhetetlen boldogság öntött el hogy a Szerelmem nevét írta :3 Aztán beszéltünk, majd 2 óra múlva megint felhívott.. Így már nem is hiányzott annyira. De csak míg beszéltünk, aztán megint hiányzott, de nem az a pusztító érzés mint hétfőn :)


Távkapcsolat, imádom, egyszerűen imádom. Itt tényleg kibírod az igaz érzelmeid mutatni, még ha várni is kell rá :)

2014. nov. 5. 13:46
 9/12 A kérdező kommentje:
És mikor úgy érzed a szerelem kezd kihúnyi, mindig akkor érkezik a legnagyobb láng.
2014. nov. 5. 13:50
 10/12 anonim ***** válasza:
szia én még csak 3 hónapja vagyok ugyan távkapcsolatban de mi az ország két végén vagyunk.. :/ borsod-győr.. mi csak hónaponként tudjuk megoldani de mindennap kamozunk és irunk egyfolytában ha sak pár szóüt is napközben munka éa suliban is.. mindenhol olyankor könnyebb.. személyes tárgyak a másiktól is sokat segitenek.. telefonbeszélgetés :) teljesen átérzem amúgy.. :/ és ti az összeköltözést nem tudjátok megoldani?
2014. nov. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!