Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok selejtes, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok selejtes, hogy fiatal férfi létemre házasságot és családot szeretnék a lehető leghamarabb? 22/F

Figyelt kérdés

A korombeli lányok konkrétan kifutnak a hajuk alól ha ezt megemlítem nekik. Persze nem randin vagy ilyesmi de azok a nőismerőseim akikkel ezt beszéltem mind ki voltak akadva, hogy én olyan jó pasi vagyok még 10-15 évig élvezhetném az életet és cserélgethetném a nőket, minek akarom "elpazarolni" az egész életemet egy lányra?

Persze ezek az ő gondolataik, ők ezt szeretnék csak nyilván női szemszögből. Nem akarnak "még" komoly kapcsolatot vagy megállapodni, ezt sokszor tapasztaltam már. Szerintem ahogy kiérnek a "kis tini" korszakból kb 16-17 éves korukban úgy nagyjából 27 évig meg sem fordul ez a fejükben úgy látszik, sőt ez gyakorlatilag egy kriptonit egy csomó fiatal csajnál, hogy "házasság" ez egy ijesztő gondolat csak. De komolyan én egyetemista vagyok napi szinten rengeteg nővel beszélek, gimisekkel is és hát 80%-uk egyezik ilyen szempontból a többivel pedig általában gondok vannak külsőleg vagy épp belsőleg. Persze biztosan vannak normálisabbak is majd hiszem ha látom. Szex? Oké bármikor. Szexkapcsolat? Csak ha már beszélgetni is tudunk. De normális komoly párkapcsolat? Áhhh.

Szerintem konkrétan kezdenek felcserélődni ezek a nemi dolgok mert több olyan fiút is ismerek aki hasonlóan gondolkodik sőt a házasságot tervezgeti a barátnőjével aki természetesen hallani sem akar róla "MÉG" .

Most velem van a baj? Én már kidugtam magam. Nekem egy nagybetűs nő kell akivel leélnék egy életet is akár. Biztos velem van a baj.


2017. jan. 29. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:

A mai világban igen. Én tíz évvel idősebben szerettem volna ezt, a csaj pedig azt mondta (szintén 30+), hogy ő még élni akar, azóta is bulika és fiatal pasika minden mennyiségben.



A Te korodban szerintem ez hatványozottan igaz.

2017. jan. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%

Én is ilyen lány voltam, ilyen selejt felfogás szerint "tiniribi".

Persze mellette szerettem a sulit is, jól tanultam mindig.

Aztán lett egy barátom 18 éves korom előtt picivel, és most tervezünk összeköltözni, 10 éven belül babázni.

Majd kattan az agyuk nekik is, csomó barátnőm van így mint én.

20L

2017. jan. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem vagy selejtes. Én is ugyanígy gondolkozom. Vannak,akik később vannak,akik hamarabb érnek meg egy házasságra.A mi korosztályunk nagy része leginkább később legalábbis én ugyanezt látom,mint te. 21L
2017. jan. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#2 Milyen szerencsés a barátod
2017. jan. 29. 20:40
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Már most babáznék és házasodnék. De van is kivel szerencsére :) 21/L
2017. jan. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Csak elszomorítotok itt :( Persze örülök, hogy tényleg vannak ilyen párok :)
2017. jan. 29. 21:14
 7/9 anonim ***** válasza:

20as éveim vége felé vagyok, gyerekekkel, 8 éve férjnél.

Legtöbb ismerősnél szintúgy. Nem olyan lehetetlen, mint hinnéd.

2017. jan. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mindjárt 30 leszek, férj nem lenne gáz, de gyereket nem akarok.


Soha nem értem az olyan férfit, aki babát akar, de nem marad vele otthon. Olyan, mintha vennék kutyát magamnak, de anyukámnál tartanám.

2017. jan. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A te korodban folyton hozzád hasonló pasit kerestem, sose leltem. :) Érdekes, az én ismeretségi körömben pont fordított volt az arány, barátnőkkel keresgéltük a holtodiglan pasast, de valahogy minden srác sírva és/vagy röhögve menekült, ha komolyabb kapcsolat került szóba.

Persze mostanra már eltelt pár év, és mind megtaláltuk, amit kerestünk - néhány évvel idősebb, 30+ férfiakban, akik már kiélték magukat. :)

Nem vagy selejtes, csak - sajnos - ritkák a hozzád hasonlóan gondolkodó fiatalok manapság. Erről nem feltétlen tehetnek, nem arról van szó, hogy gyerekesek lennének, csak az egyetem, továbbképzés, alapozzunk karriert gyakornoki munka és társai miatt egyszerűen kitolódott a dolog, tovább vagyunk "gyerekek".

27N

2017. jan. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!