Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek hogy terhes lettem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek hogy terhes lettem. Szerintetek?

Figyelt kérdés
18éves szűz lány vagyok, és a barátommal le akartunk feküdni. Én az elején leszögeztem, hogy óvszerrel vagyok hajlandó, mert nem szedek bogyót. Okés... Aztán mikor rá került volna a sor, akkor nagyon be voltunk indulva, és gumi nélkül próbálta, de én észhez kaptam, hogy na így nem! Nem rakta be, csak oda rakta. Ennek kb 3 hete, de nagyon megijedtem, hogy mi van ha ennyitől terhes lettem? tudom ennek az esélye a 0-val egyenlő, de jobb félni mint megijedni... Ma kellett volna megjönnie, meg is jött, de csak valami rózsaszín-barna valami, aztán most nincs is. Más tünet nincs, nem feszül a mellem, nem szédülök, nem vagyok rosszul meg semmi. Ez csak a stressz miatt van vajon, vagy csak felfáztam, vagy valami? bocsi hogy hosszú lett:S
2010. máj. 6. 20:07
 1/10 anonim ***** válasza:
csak ideges vagy, azér:D
2010. máj. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
vegyél tesztet.
2010. máj. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi! ja és hozzáteszem, utána nem történt behatolás gumival sem, mert nem jött össze valamiért... Azóta sem.
2010. máj. 6. 20:22
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem ennyitől nem lehetsz terhes...
2010. máj. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igen szerintem sem, de hallottam már fura dolgokat. :/ mindegy, 1-2 napot várok, megjön e rendesen, aztán veszek tesztet és imádkozok :/
2010. máj. 6. 20:34
 6/10 anonim ***** válasza:
jaj ne csináld már.. ennyitől aztán tényleg semmi esélye nincs hogy teherbe ess. annyira könnyen azért nem lehet;)
2010. máj. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igen az a baj hogy tudom.:D de mégis félek...
2010. máj. 6. 21:11
 8/10 anonim ***** válasza:
semmi gond, nyugodj meg.(: csak ideges vagy.(:
2010. máj. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm:) amúgy most rákezdett rendesen a vérzés, így már lenyugodtam :o) Köszönöm mindenkinek! Nagyon rendesek vagytok:)
2010. máj. 6. 21:16
 10/10 anonim válasza:
Szerintem félsz, hogy terhes lettél.
2010. máj. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!