Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon sok és nagyon részletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sok és nagyon részletes kérdésem van férfiakhoz, tuti páran be akarnak szólni amiért ilyeneket kérdezek ilyen részletesen, de remélem sokan válaszolnak részletesen, az sem baj ha tök eltérőt?

Figyelt kérdés

Mit választanátok látványra egy szembejövő kis mellű nőn, inkább nagyobb melle legyen azáltal hogy melltartót vesz, vagy inkább elhanyagolhatóan kicsi domborulata legyen, ami azonban azzal is jár, hogy ha csak póló van rajta, akkor látszódik a melle hegyesebb formája (amit a melltartó lapos dombocskára alakítana)?


Mennyi és milyen smink az ideális nektek egy szép nőn; ha többféle alternatíva tetszik, melyek ezek?


Mely hajviseleteket szeretitek egy hosszú hajú nőn a leginkább; a kiengedettet gondolom, de van olyan ami ugyanennyire tetszik, pl. lófarok, fonat, konty, és ha el van fogva mennyire magasan, a fej búbján, középen, vagy a tarkó közelében?


Mi tetszik nektek jobban, ha egy nő inkább kimért mozdulatú, megfontolt, hűvös, elegáns mozgású, vagy ha az egész testbeszéde és a mozdulatai játékosak, szabadok, teátrálisak, pl. a szemöldök erőteljes használata az érzelmek kifejezésére, fintorgás szájjal, szem kiguvvasztása, haj dobálása? Persze ez a teátrálisság lehet idegesítő és őszinte hatású is, de itt az őszinte, nyitott könyv hatást kérdezem, nem a drámakirálynős affektálást.


Táska a szem alatt mennyire zavar?


Mittesszerek, gyulladt mittesszerek, de semmi nagy giga pattanás, az mennyire zavar?


Ha sok babahaja van egy nőnek, illetve a halántékánál egyszerűen nem lesz hosszabb a haja, és az után hogy elfogta haját, egy óra múlva már szanaszét lengenek a feje körül a babahajak, az ront nektek az összképen, hisz rendezetlen hatást kelt az egész haj, ha egyébként szép a nő?


Hétköznapi viseletben mi tetszik nektek egy nőn a legjobban, ezen kívül mi az a mi még tetszik, pl. sportcipő, kisebb magas sarok, nagyon magas sarok, tornacipő, női hasított bőr cipő, bakancs, hosszú szoknya, térdig érő szoknya, miniszoknya, testhezálló farmer, laza farmer, hosszú kabát, dzseki rövidségű kabát, fekete bőrdzseki, hangsúlyos nyaklánc, hátizsák, oldaltáska ami csípőnél lóg, válltáska ami a lengőbordákig ér (:D ez nagyon vicces hogy így fogalmaztam meg :D), 1-2 méterről érezhető parfüm ha tetszik az illata, stb., stb., stb.?


Érdekességből szeretném olvasni több férfi kimerítőnek mondható válaszát, mert vannak dolgok amiket megfigyeltem hogy anélkül hogy akarnám dobnak a vonzerőmön. Pl. mióta hátközépig ér a hajam és nem rövidebb mint 1-2 éve, azóta hosszabb ideig rajtam felejtik a szemüket a férfiak. Előtte is volt hogy néztek utcán, de azóta a nézések átlagideje több. Meg egy másik dolog, de ez amúgy nagyon furcsa, hogy ha egyáltalán nem aludtam egy éjjel, és iszonyat nyúzott az arcom és rondának érzem magam, mégis olyankor valamiért többek érdeklődését felkeltem pozitív értelemben, nem tudom, talán a sápadt bár és a sötét szemek annyira vonzóak, fogalmam sincs. Vagy lehet a nézésem, kisugárzásom lehet olyankor valamiért vonzó, de ötletem sincs, pedig minden ilyen napon szembeszökő a változás.


2017. jan. 30. 23:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Abban biztos vagyok, hogy nézhetsz te ki akárhogyan, nem jönnél be. Aki ennyire külsőségfüggő, nem tudnám elviselni.
2017. jan. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%

Te jó ég. Ennyit biztos nem fogok elolvasni.

Nem a részletek a legfontosabbak, hanem a fellépés, a benyomás, amit teszel, csajszi.

2017. jan. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Csak pár mondatot olvastam el bocsi.A lényeg az öszkép.A kis ciciket is ugyan úgy szeretem kényeztetni mint a nagyot.Szal nem érdekel mekkora.A salátás puncit is ugyan úgy szeretem mint a baba puncit.Nem zavar ha molett se az ha vékony.Legyen ápolt.Nem érdekel hogy sminkel meg rúzsoz.A menyasszonyom se használ se sminket se rúzst.Lényeg hogy legyen egy stílusa ami passzol hozzá.Egy jó természete.Belsőleg legyen nagyon pöpec.A külseje meg átlagos és nem model alkatú...
2017. jan. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

-méret/forma nálam mindegy, ahogy érzi

-minimális/natúr vagy semmi

-a kiengedett a zsánerem, de a lófarok is csinos

-fintorgás/szemgúvasztás kuka|teátrálisság poénkodásból jó, minden más helyzetben laza vagy természetes

-táska se kiegészítőként se szem alatt nem zavar

-miteszer se zavar, nekem is van

-babahaj kibontott hajnál nem látszik és nem is zavar. Ha téged igen, akkor vax.

-hétköznapi viseletben szeretem, ha célnak megfelelően öltözik pl nem túrázunk tűsarkúban, nem öltözünk alul télen

-parfüm ha van jó, ha nincs az is jó. A túlhasználatért 2 év sortűz és 6 év kötélen felfüggesztett jár.

30/f

2017. jan. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Lássuk tehát:

elöljáróban annyit, hogy én itt leírhatok bármit, de lehet hogy a konkrét személy stílusához éppen teljesen más illik, és akkor nyilván az az opció a befutó. Ja, és minden bekezdésem (inkább mondatom) után kéretik odagondolni, hogy "egyébként ahogy neki kényelmes", illetve "ami a személyiségéhez illik".

1.: inkább melltartó, nem a mellméret miatt, de melltartó nélkül gyakran átüt a felsőn, az valószínűleg őt is zavarná. Ha nem üt át, akkor nem muszáj.

2.: nem vagyok penge sminkben, hétköznapra egy szolid smink bőven elég, nem gondolnám, hogy szükséges lenne teljesen új arcot festenie.

3.: IMHO a kiengedett haj nem minden nőnek áll jól. Tetszik a lófarok, a konty valamiért kevésbé. A fonott is jól tud kinézni, olyan kislányos beütése lesz tőle, ha olyan a lány.

4.: engem a látványos gesztusok taszítanak, legalábbis zavarók számomra. Ha választani kellene, akkor mindenképp egy visszafogottabb, kimértebb lány lenne a befutó.

5.: kis mértékben nem, főleg, hogy a smink tud javítani a helyzeten (azt hiszem), ha nagyon, az kevésbé tetszik. De kb. századlagos szempont lenne.

6.: 5.-hez hasonlóan szintén, kis mértékben nem gáz, nekem sem hibátlan az arcbőröm (sőt), meg ugye kozmetikus segíthet, ha az egész arca tele van gyulladt pattanásokkal, az azért...nos, nem javítja az esélyeket.

7.: semmi gond, tökéletesen ismerem a problémát, ez ilyen. Ha a feje tetejére áll, akkor sem tud vele mit kezdeni. Bizonyos értelemben még szexi is.

8.: hétköznapi viselet, farmer-póló-sportcipő teljesen jó, nyáron rövidnadrág-felső. Amiket felsoroltál, azok közül talán a hosszú szoknya az, ami egy kicsit furcsa, de még elmehet. A nagyon bő, laza farmer szerintem kevés lányon áll jól, a hosszú, földig érő kabát szintén. Cipőben sportcipő/tornacipő, vagy alacsony sarok, télre csizma, nekem a nagyon magas sarkak nem tetszenek annyira. A hangsúlyos nyaklánc milyen, bling-bling? Egy sima, vékony lánc egy pici medállal szimpibb nekem. Fülbevaló nem volt kérdés, de abból szintén egy ilyen kisebb megoldás, szemben a nagy fülkarikákkal. Táskának a hátizsák vagány, a "női táska" meg nőies, nekem a hátizsák bejövősebb. Parfüm...jó kérdés, az eddigi válaszaim alapján olyan nő bontakozik ki, akit nem lehet 10 méterről megérezni, tehát kicsit visszafogottabb.

Nem voltak kérdések, de eszembe jutottak: piercing bejövős, egy pici testékszer pl. ajakba nagyon szexi tud lenni. Tetoválás, ha egyedi, személyiségéhez illő motívum, szintén szép tud lenni.

Biztos van még amit kihagytam, de szerintem elég részletes lett így is.

2017. jan. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

Kísérletezgess szerintem, van egy csomó, ami úgyse tudatosul bennünk, csak vagy vonzó vagy nem az.


Amit biztosan tudok:

-Inkább melltartó, igényesebb, több mindent lehet lebontani... ;)

-Babahaj nem baj. Minél hosszabb és ápoltabb a hajad, annál jobb. Kontyot a nagymamák hordjanak, meg zuhany alatt. A lófarok lehet szexi, főleg, ha sportos csaj vagy.

-A testbeszédedet szerintem ne manipuláld, látszik, ha mesterkélt. Amire figyelj oda, hogy állj szépen, büszkén, egyenesen, ne ejtsd rá a fejed súlyát a nyakadra. Görnyedt nő nem szexi.

-A magassarkú szexi, tudományos tény. De ne kínozd magad tűsarkúban meg kényelmetlen vackokban, a bütyök nem szexi, ámde baromi egészségtelen és kényelmetlen. :)

-Öltözködj alkalomhoz illően. A sportos és/vagy elegáns viselet általában bejövős. A buggyos nadrág, aladin nadrág, építőmunkás nadrág, krisnás szoknya, mexikói bő pulóver, minden ilyen divat hülyeség, amiben amúgy nevetségesen nézel ki, kerülendő. Stílusod legyen, ne a divatot nézd.

-Sminkből általában az, ami a szemet hangsúlyozza. Minél szebb a bőröd, annál kevesebb alapozó kell, azt is túlzásba lehet vinni. Kerülendőek a hülye, természetellenes színű (fekete, nagyon sötét) rúzsok.

-Rengeteget dob egy nőn, ha szép kerek a segge és izmos a lába. Ha csaj lennék, biztos, hogy a súllyal gugolás és kitörés nevű gyakorlatok lennének a kedvenceim a teremben. ;)

Nálam kb. ennyi.

2017. jan. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5%
Megvarnam azt a not akinek nagy melle van es nem kerdez ilyesmiket. Babahaj, hajformak, smink. Etc.
2017. jan. 31. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Olyan ruhát/fehérneműt viseljen amilyet szeretne, smink és frizura szintúgy. Pattanás, miteszer, táskás szem részemről szem nem oszt nem szoroz, előfordulhat barkinél. A lényeg, hogy jól érezze magát a bőrében. Így önmagát tudja adni mindenféle teátrális hülyeségek nélkül. Nincs szebb látvány egy felszabadultan mosolygó, önmagával elégedett nőnél.
2017. jan. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6%
Jézusom, egy görcsös, komplexusos kislány.
2017. jan. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem zavar, csak ne legyen szilikon, és a kitömött melltartot is utálom. A kis mellek jobban kézreállnak, ha értesz :)


Nem szeretem a sminkelt nöket, mert sokan olyan, mintha maszkot hordanának. A kedvesem nem sminkeli magát, de nem zavar, mert szép nö.

Szem alstti táska sem probléma, a gyulladt mitesszereket viszont jo, ha kezeli a saját érdekében.


Amig nem játssza tul magát, mozoghst bárhogy.


Haj: hosszu, de a páromat vállig érö hajjal ismertem meg... mostmár nött neki, de neki kell viselnie, ha zavarja, vágassa le (persze ne fiusra), nem hagyom el érte. Babahaj... wtf? Jaaa, hét a kedvesem sokszor szétállo hajú fésülködés után is... ezzel ugy gondolom, nm tud mit kezdeni (öt inkább zavarja, én imádom a haját).


Ruha mindegy, csak ne legyen slampos. A párom szoknya, ruha-párti, de a feszülös gatyáit is imádom, mert irto szexin néz ki bennük. Ráadásul nem tucatmod öltözik.

Egy apromedálos nyakláncot hord, és egy karkötöt, de a stilusához passzol.

A tul sok ékszert és méterekröl érezhetö illatfelhöt nem szeretem.


33ffi

2017. jan. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!