Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mot csinaltassak neki?

Figyelt kérdés

Valentin napra lesz az ajandek , akkor leszunk masfel honaposak .Eddig arra gondoltam hogy valamilyen parnat ,sziveset vagy simat ,viszont rajta lenne egy kozos kepunk, erre azert is gondoltam mert mondta hogy en is adhatnek neki valamit amivel aludjon ,mikor nem alszunk egyutt ( nalam a poloja van) ,a masik otletem pedig horgony karkoto gravirozassal . Nagyon szep paros karkoto , borbol keszult , es mondjuk az ovebe bele graviroztatnam az en nevem ,az enyembe az ovet ,vagy egyeb otletetek van ehhez? :)

Szetintetek melyik lenne a jobb ajandek?



2017. jan. 31. 14:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát ööö... hogy is fogalmazzak kevésbé sértőn...

A legtöbb pasi eleve nincs oda az ilyen nyálas dolgokért. Másrészt másfél (?) hónaposak lesztek, tehát nincs egy hónapja, hogy találkozgattok. Szerintem bőven elég lenne valami jelképes, amiből érzitek, hogy a másik nem felejtkezett el az alkalomról, de semmi maradandó, mert ez a kapcsolat még igencsak gyerekcipőben jár.

Aztán ha márciusban szétmentek, te leszel felháborodva, hogy mennyit költöttél az ajándékára, ő meg egy szál virágot hozott.

2017. jan. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
1.: nekem úgy jött le, hogy a kérdező a srác...
2017. jan. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

A párna nagyon gyerekes, de gondolom azok is vagytok még.

Az, hogy 1,5 hónapja vagytok együtt, nem lenne gond.

Mi 3 hónapja voltunk együtt tavaly elött Karácsonykor, gyürüt kaptam, de mi együtt is élünk és éltünk is, mellesleg 32 éves vagyok, nem tini.

A helyedben valami komolyabbra gondolnék, mert ez a párna meg valami börkarkötö nagyon gyerekes.

Ha már karlánc, akkor legyen ezüst.

2017. jan. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Mi 4 éve vagyunk együtt, de nem veszünk semmit sem egymásnak valentinra. Én ezt eléggé szánalmasnak tartom és csak biznisz az egész. Ha szereted a párodat, akkor nem csak ezen az egy napon mutatod ki és leped meg valami aprósággal.

Én nő vagyok, de még én sem szeretem az ilyen nyálas dolgokat, férfiak meg duplán nem. Szerintem kicsiben gondolkozzál, nem kellenek ilyen csecsebecsék. De te ismered jobban a barátodat. Már amennyire ismerheted pár hét után.

2017. jan. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a bőr karkötő jó lehet. (Igen, én is jobban szeretem az ezüstöt/aranyat, de bakker, nem mindenkinek ugyanilyen a stílusa...)
2017. jan. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Mi mondjuk nem Valentin-napozunk, az ha meg elmegyünk vacsorázni, egy dolog, máskor is eljárunk.

De ha már mindenképp akarsz venni valamit, mint írtam, komolyabbat.Gravíroztathatsz cigarettatartóra, öngyùjtóra (persze ha dohányzik), olyan kulcstartót mint amilyen kocsija van (ha van), szöveg pedig szerintem legyen egyszerü.Az sokszor több.

#3 voltam

2017. jan. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Es megint jonnek a valentin nap ellen kampanyolo emberkek :)) . Na mindegy , amugy masfel honapja vagyunk egyutt de kb 3 honapja talalkozgatunk ,vegyuk igy , Nem vagyunk mar gyerekek sem 20-21 evesek vagyunk ,en vagyok a lany amugy . Azoknak akik normalisan valaszoltatok ,nektek lrnne esetleg valami otletetek hogy mit vegyek neki?:) vagy akkor a karkotovel mi legyen ?
2017. jan. 31. 15:09
 8/17 anonim ***** válasza:

Ne viccelj, 20 éves vagy, és egy párnán gondolkozol?

Biztos van amit szeret/tetszik neki stb., az tényleg giccses.

Viszont egy szextársasjáték nem rossz ötlet.

2017. jan. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva inkább szerveznék egy élményprogramot ajándék helyett (körbenézhetsz itt: [link] De ha a fenti két opción belül akarsz dönteni, akkor inkább a karkötő (már ha egyáltalán hord ilyesmit), a párna az egyik lehető leggagyibb ajándék.
2017. jan. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok, de ezekkel a nyálas közösképes párnákkal meg hasonlókkal engem is ki lehet kergetni a világból. :D

Vegyél neki egy jobb minőségű csokit (pl. Lindt), vagy süss neki sütit, ennél nagyobb dolgot szerintem nem kell adni Valentin-napon.

2017. jan. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!