Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen tetoválást csináltassak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tetoválást csináltassak, ami motivál egész életemben?

Figyelt kérdés
Fiatal léttemre nem indult valami fényesen az életem..mikor születtem anyum meghalt és soha nem is ismeretem,aztán hatalmasat csalódtam egy fiúba aki csak kihasznált de én nagyon szerettem,nemrég küzdöttem le a rákot,de volt pár olyan alkalom amikor fel akartam adni az életet.. de még mindig ittvagyok ..szeretnék tetoválást csináltatni,olyat ami erőt ad a nehézségekhez..de nem nagyon van elképzelésem..szerintetek mi lenne a megfelelő?? nem akarok divattetkót hanem ami tényleg jelent is valamit..20/L
2015. márc. 15. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne varrass magadra semmit, amíg nincs rá ötleted.
2015. márc. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt neked kell eldöntened, talán egy jelképes anyukát magadra varratni.
2015. márc. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
"Ne lazsálj te lusta disznó!"
2015. márc. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Egy tetkótól nem leszel motiváltabb. Akkor inkább az akaraterődet "gyúrd" meg. Szerintem.
2015. márc. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne csináltass tetkót szerintem. Felesleges. Olyan helyzetben semmit nem fog segíteni. Egy tetkó nem motivál. Motiváld saját magad, "varrd ki" az idegrendszered.
2015. márc. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Talán egy szívet tetováltass magadra, ha már valami feltétlen kell. Nem átszúrt, nem összetört, hanem egy rendes szívecskét, ami emlékeztet arra, hogy a legigazabb, legműködőbb, legnagyobb motiváció a szeretet.
2015. márc. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 opened paradise ***** válasza:

Ez akkor jó,ha saját ötlet és kötődik hozzád.

Én is hasonló miatt akarok,de már 5 éve tudom,hogy mi. Tehát át is kell gondolni.

2015. márc. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 GipszI ***** válasza:
51%
Olyan abrat vagy szoveget valassz, amit el tudsz viselni életed végéig, számodra igencsak nagy jelentősége van, es erot nyujt. En ezert valasztottam egy Ossian szoveget (ha gondolod, küldök kepet privátban)
2015. márc. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!