Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudunk "jól" csókolózni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudunk "jól" csókolózni a párommal?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyunk együtt lassan a barátnőmmel, minden jó vele de a nyelves csók egyszerűen nem megy. Nem tudjunk eltalálni egymás ritmusát. Próbáltuk megbeszélni hogy majd "hogy csókolózzunk ezentúl" de olyan nevetséges a szituáció... 19 évesek vagyunk, van ilyen mással is?

2017. jan. 31. 23:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem kell megbeszélni, próbálgassátok csak. Majd összejön.
2017. jan. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1 éve nem megy, feladtuk, nem nyelvesezünk már.. de bakker kéne megoldás, kínos így
2017. jan. 31. 23:37
 3/11 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%

Képzelem, ahogy kupidó néz titeket, h mennyire gáz.


Mit számít, h megy-e?:D Minden más megy az a lényeg.

2017. jan. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ismerős .. :D de valamiért nekem régen jól ment nagyon , de sokáig nem volt senkim se semmi, és valahogy totál elfelejtettem ..és azóta nem tudok ..nem tudom miért van ez velem, kivéve ha bevagyok rúgva és egyéb, akkor tudok rendesen :D tehát fura...
2017. jan. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Deflohelp ***** válasza:

Éjszakai rádióműsorban magyarázta egy szexológusnő, hogy a

nyelvünkkel tapogassuk végig a partnerünk ajkait belülről,

azután nyelvvel számoljuk végig a fogait alul és felül, utána csere ...

2017. jan. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Előző barátnőmmel irtó jól ment, mostanival detto nem megy nekünk sem, pedig 3 éve együtt vagyunk.
2017. jan. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
sztem sok más dologban is elmentek egymás mellett.. ez a tipikus mér igy nyomod ki a fogkrémet, mért nem hajtod le a wc ülőkét, stb
2017. febr. 1. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Eleinte azt hittem a mostani barátnőmmel, hogy nem fog nekünk sem működni. Annyira kicsik az ajkai és a szája, hogy egyszerűen eleinte féltem bedugni (ez a legjobb szó rá) a nyelvem a szájába. De ezután valahogy csak összejött.

Próbálgatni kell, gyakorolni, éreznetek kell egymást, és figyelni egymásra. Beszéljétek meg, de ne úgy, hogy utána az egyik egyet csinál a másik pedig teljesen mást.

Legyetek minél nyitottabbak egymás felé.

2017. febr. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az a gond főleg, hogy én smárolni akarok, ő meg finom puszikat adni egy órán át. Nyelvnél picit hajlandó hozzáérni az enyémhez az övével, de alig. Más a tempónk azt hiszem
2017. febr. 8. 18:45
 10/11 anonim ***** válasza:
Hangolodjatok egymasra, mondd meg a baratnodnek, h amikor osszeer a szatok, nyissa ki egy kicsit az ovet, lazitsa el az ajkait es engedje, h atcsusztasd a nyelved. A lenyeg, h o az elejen maradjon passziv es amikor ugy erzi,h be tud kapcsolodni,akkor tegye meg. Fontos, h te ne kavirnyalj vadul a szajaban a nyelveddel, hanem inkabb lassan simogass vele, ne nyomd le melyen a torkaba. Akkor jartok jo uton, ha 1szerre lelegeztek, a nyelveitek meg kergetoznek.
2017. febr. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!