Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom kideríteni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom kideríteni, hogy az utcabeli, házas férfi flörtöl-e velem, vagy én értem félre?

Figyelt kérdés

2 éve lakunk itt, 1 éve vettem észre, hogy ha autóval elhajt a házunk előtt és én kint vagyok, nagyon néz, néha még vissza is fordul. Ha egy nap 5x találkozunk, annyiszor köszön. Széles mosollyal integet, minden alkalommal. Viszont ha a felesége ott van, oda sem pillant, csak int, de nem néz rám.

Tininek érzem magam, már én is azt nézem, keresi-e a tekintetem, hogy vajon csak beképzelem az egészet, vagy szimpatikus vagyok neki. Már lépett volna, ha akar valamit?

Hogy tudnám kideríteni, milyen jeleket figyeljek?


2017. febr. 1. 17:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%

Cica, kit érdekel, akar-e valamit? Házas.

Vagy qrva vagy?

2017. febr. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A gondolkodásod tányleg tini vagy inkább rybancos. Házas férfinak ne figyelgesd a jeleit! Ha köszön, visszaköszönsz, ennyi. Ha tényleg meg akart volna döngetni, valószínűleg megtette volna az elmúlt egy évben.
2017. febr. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

A k-va tudtommal pénzért közösül másokkal, szóval nem, nem vagyok az.

Azért szeretném mindenképp kideríteni, mert akkor valahogy a tudtára kellene hozni, hogy esélytelen a közeledése, hiszen -bár a kérdésből nem derült ki- én is házas vagyok. A párom már oda akart menni hozzá, szólni, hogy álljon le, de mivel nem egyértelműek a jelek, így nem tette meg.

Én nem adok neki olyan jelzéseket, mi szerint szabad a pálya, de nagyon kétértelmű a viselkedése és nem tudom kezelni. A kérdés még mindig adott.

2017. febr. 1. 17:28
 4/13 anonim ***** válasza:

Be jön neked a pasi, lépjél te, mint azt sok nő csinálja.

Szerencséd van, párszor megserget a farkán, de azért többre ne számítsál.

2017. febr. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem értem: felnőtt, házas nő létedre nem tudod figyelmen kívül hagyni? :-P Egyszerűen ne foglalkozz vele és kész, majd megunja.
2017. febr. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Majdnem kimagyaráztad magad, de sántít a dolog. Te most azt várod (tini lelkivilágban), hogy a kedves férfi végre csináljon valamit, ami már túlmegy a kedvességen, hogy végre jól leüvölthesd a fejét, vagy ráuszíthasd a férjed? Az kissé beteges. Tanácsom változatlan: visszaköszönsz barátságosan. Ha esetleg túl messzire merészkedik, határozottan visszautasítod.
2017. febr. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ebben a sztoriban nincs mit kimagyarázni. A kérdés az, hogy hogyan tudnám meg, hogy van-e hátsó szándék a kedvessége mögött. Engem annyira nem érdekel, az egomnak jól esik, ha bejövök neki, férjemnek viszont nem tetszik a kettős viselkedése. Nem megoldás számomra, hogy negligálom a viselkedését a kedves szomszédunknak, szeretném tudni. Ha rákérdezek, letagadná. Nem az ő viselkedésére adott néhány válaszoló által beképzelt reagálásomat minősítsétek kérlek, hanem a kérdésre várok választ. :)
2017. febr. 1. 17:53
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A férfiaknak mindig van hátsó szándékuk, ezen kár töprengeni. Ha ettől jobban érzed magad, igen, a szomszédod valószínűleg szívesen megdugna. Viszont nem akar zűrt, ezért nem lépi át a határokat. Te se tedd!
2017. febr. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#7:

Ja, akkor végül is az a lényeg, hogy megtudd megdugna -e, mert az akkor még jobban simogatná az egod :-D ... Mert ha nem így lenne, akkor elég lenne csak figyelmen kívül hagyni :-P Szegény férjed ezt is tudja?

2017. febr. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem az a kérdés, hogy ennyi jelből ti is arra következtettek, amire például a férjem, h 'jó vagyok nála' vagy sem, hanem, hogyan tudnám ezt biztosra kideríteni. Egyrészt párom miatt, másrészt engem is érdekel, vajon csak félreértem a jeleket, vagy sem.

Természetesen Kedvesem is tudja, hogy jól esik az, hogy nézeget, de szerencsére vagyunk olyan szinten, hogy megbízik bennem, nem hiába. Ha tetszene a srác is elmondanám neki, bár jól néz ki, de sosem lépnék félre.

2017. febr. 1. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!