Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kideríteni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kideríteni, hogy a férfi komolyan gondolja vagy csak szexet akar?

Figyelt kérdés
2012. febr. 18. 08:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
kor?
2012. febr. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A férfi 39 a én 27.
2012. febr. 18. 08:45
 3/12 Macs1209 ***** válasza:

Ezt ennyiből nem lehet megmondani. Függ a beállítottságá-

tól, a múltjátol (ex, volt feleség, esetleg gyerek), a te

terveidtől, hogy mennyit beszél a jövőről, hogy mit hasz-

nál többet, a "te" meg "én"-t, vagy a "mi" névmásokat,

stb stb...

2012. febr. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Megkérdezed tőle. Ez a legegyszerűbb, hidd el. A későbbi félreértések végett. Elmondod, hogy te komoly kapcsolatot keresel és nem foglalkozol olyanokkal, akik csak szórakozni akarnak. Ennyi.
2012. febr. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De most őszintén.Kétlem, hogy bármelyik férfi bevallaná ha csak szexet akar :)
2012. febr. 18. 09:21
 6/12 Macs1209 ***** válasza:

Bevallanám, ha arról lenne szó. De akkor máshogy állnék a

dolgokhoz. (Nem vagyok ilyen, csak szex sosem vonzott.)

2012. febr. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem esélyes, hogy bevallaná. Ha csak szexet akar, az azt jelenti, hogy később nem akar bonyodalmakat. Szóval nem akarja, hogy esetlegesen te hívogasd utána, vagy bármilyen formában a "nyakára járj". Úgyhogy ha tényleg csak azt akarja, szerintem meg fogja mondani.
2012. febr. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ha normális randikra visz, ha nem próbál taperolni, ha betartja a fokozatokat, érdeklődik irántad, 1-2 randi, csók, felhív napközben stb.


persze vannak olyan típusok,élvezi hogy hónapokig küzd érted és csak szex kell-de szerintem ez ritka.


30N

2012. febr. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Bartos András válasza:
Igen csatlakozom az előttem szólóhoz és teljesen egyet is értek vele!Ebből már látszik a szándék komolysága!
2012. febr. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

39 éves - egyedülálló, vagy családos? Ha utóbbi, akkor a válasz egyértelmű.

Ha amúgy korrekt pasi, akkor bevállalja, hogy mit akar, hidd el, ő sem szeretne bonyodalmakat!

2012. febr. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!