Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Piriiiii kérdése:

Mit gondoltok arról, ha a párotoknál (az én esetemben férfi) ott alszik egy ellenkező nemű (lány) barátja?

Figyelt kérdés
2017. febr. 1. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem egy szobában és nem egy ágyban alszanak, nincs baj, megbízom a páromban.
2017. febr. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt már rá példa, de

-A párom akkor nem volt otthon (az éppen üres lakását ajánlotta fel szállásul az ellenkező nemű barátnak),

-Az ellenkező nemű barát a párjával együtt érkezett


Ettől eltérő eseteket azért biztos furcsállottam volna...

2017. febr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Számomra nem elfogadható, csak akkor, ha én is ott vagyok és van rá valami nyomós indok, miért nem alhat otthon, vagy másnál.
2017. febr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Még anno elment volna,de felnőtt/esebb/ fejjel már nem,mindegy hol alszik a lakáson belül.
2017. febr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem aludna nála lány barátja, vagy akkor én is nála alszom.
2017. febr. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Sajnálom, de oldja meg máshogy. Felnőtt ember.
2017. febr. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézném jó szemmel. Nálam sem alszik fiú barát éppen azért, mert nem akarok okot adni a rossz érzésekre a másikban.
2017. febr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pont most aludt nálam egy férfi barátom, ebben a városban volt dolga munkaügyben. Szívesen láttam, legalább tudtunk kicsit beszélgetni, aztán ment mindenki a saját ágyába. Páromnak semmi baja nem volt ezzel. 26/N
2017. febr. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!