Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról ha egy 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról ha egy 20 éves lány és egy 32 éves férfi együtt vannak és nagyon szeretik egymást?

Figyelt kérdés
2017. jan. 29. 01:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs vele gond.
2017. jan. 29. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
En semmit. Mi 21-31 felallassal vagyunk egyutt, es amig nem olvastam itt a hitetlenkedo/szornyulkodo sapitozasokat, hogy 8-10-12 ev az mar mennyire sok es atyauristenszentjozsefgyerele, addig bennunk ez fel sem merult 2 eve sem.
2017. jan. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt hogy szerencsések hogy ez kölcsönös
2017. jan. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
egészségükre.. amúgy kit érdekel?
2017. jan. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
Azt gondolom szomorú, hogy 32 évesen a pasik (tisztelet a kivételnek, tudom, hogy van sok) ott tartanak, hogy egyetemista kiscsajokkal van együtt, mikor már a családalapításon "kellene" gondolkodniuk, de legalábbis felnőtt, dolgozó nővel kellene kezdeniük. Aláírom, hogy 30 vagy afeletti nők is viselkedhetnek sokkal éretlenebbül mint egy 20 éves, de akkor is. Az én szememben gáz, mert teljesen más életszakaszban vannak, illetve kéne lenniük. De ha ők boldogok, hát egészségükre.
2017. jan. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolso, ez teljesen elethelyzet es szemelyisegfuggo. Vannak, akik 20-21 evesen mar boven onmagukert felelnek es dolgozoemberek ES emellett tanulnak. Ok nem hiszem, hogy kevesebbet ernenek vagy eretlenebbek lennenek valakinel, akinek mas a szuletesi datuma...
2017. jan. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 kolosszus22 ***** válasza:
5-ös, ez szép és jó gondolat, egy baj van vele, a mai világban ez nem állja meg a helyét, nagyon helyzet és személyiségfüggő a dolog. Viszont ha általánosítani akarunk akkor megjegyzem, hogy lassan a 30-at töltöm, de nem igazán érzem a különbséget már 20 és az úgymond korban hozzám illőbb, dolgozó 25-26 éves "nők" észjárása között. Az utóbbi egyben 3 rövidebb kapcsolatom volt az utóbbi évjáratokkal, nem részletezem, de volt amelyiknél még egy gimnazistának is érettebb, komolyabb életfelfogása van. A másik egy érzelmi roncs volt, hazudozott, nem volt képes értelmesen, logikusan gondolkodni...mindegy is, a lényeg, ez bizony nem korfüggő és egyre inkább azt látom, hogy egyre éretlenebbek, hülyébbek az emberek 30 felé közeledve is. Nem véletlen, hogy azt mondják, manapság a 30-as az új 20-as (sajnos).
2017. jan. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt,hogy sok boldogságot nekik!
2017. jan. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jó látni a pozitív válaszokat. Egyébként én (20/L) már dolgozom, a párom is, külföldön és együtt is lakunk. Nagyon jól kijövünk egymással. Csak hát néha kapunk kellemetlen dolgokat pl mikor egyszer a lányának néztek. (Mentségemre legyen, fiatalabbnak nézek ki mint a korom).
2017. jan. 31. 12:02
 10/10 anonim ***** válasza:
Köztünk a párommal még több év van. Lehet megkövezni meg szörnyülködni de pofátlanul boldog vagyok jó sok éve :) ^^
2019. aug. 20. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!