Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt mi váltja ki a férfiakból?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mi váltja ki a férfiakból?

Figyelt kérdés

A barátom mondta,hogy menjek haza,otthon tanuljak. Jó, azt hittem ez az ő saját véleménye.

Eltelt valamennyi idő, egy másik férfi azt mondja nekem,hogy otthoni munkát végezzek inkább.

Jó, ez is egy vélemény.

De aztán most van egy közeli fiú barátom is(nem párkapcsolat), aki szintén jár edzeni,mint én. Meglepetésemre ő is arra biztat,hogy otthon tornázzak.. ez úgy jött ki,hogy mutattam neki,hogy milyen jó gyakorlatot találtam, de nem tudom melyik teremben van ilyen gép. És ő keresett nekem otthon végezhető gyakorlatokat,amikhez nem kell ilyen gép.


Szóval az a kérdésem...... mi váltja ki ezt a férfiaknál,hogy velem kapcsolatban így vélekednek? Barátnőknél nem ez van..ugyanezen férfiak esetében


2017. febr. 1. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindenki elzavar, hogy otthon legyél és ne máshol?



Nincs valami a fogad között? Vagy csak fürödtél? :)

2017. febr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csinald,amit Te akarsz! Ne torodj masok velemenyevel.


Szerintem csak uralkodni akarnak feletted ezekkel a tanacsaikkal. A dominancia fitogtatasa csupan. Alarendelt felkent kezelnek,mert valoszinuleg ugy erzik,hstarozatlan vagy.

N

2017. febr. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!