Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme így kapcsolaton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme így kapcsolaton gondolkodni?

Figyelt kérdés

úgy hogy nem tetszik az arca és az életkora miatt sem biztos hogy bele kéne menni, viszont meglehetősen jól elbeszélgettünk, pedig én legtöbbször gátlásos vagyok.


Még csak egyszer találkoztunk, de úgy érzem nyomulni fog és bizonyos helyzetekben el sem tudom kerülni a találkozást, mivel munka miatt úgy is össze fogunk futni.


2017. febr. 1. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
Nem tetszik az arca es azon gondolkodsz, hogyan tudnad elkerulni :D Miert akarnal egyaltalan valamit tole?
2017. febr. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy parkapcsolat sokkal tobbrol szol,mint puszta testreszekrol. Legy kevesbe kritikus magaddal es masokkal szemben. Egyszeruen hagyd,h vigyen az elet sodrasa. Mit mondanak az osztoneid? Jol erzed vele magad vsgy nem? Esszel,kicentizve nem szabad nekiindulni egy kapcsolatnak. A racionslitast hagyd a penzugyeid es munkad teruletere!


N

2017. febr. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!